Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lettek az emberek...

Miért lettek az emberek ennyire szkeptikusok a covidot illetően?

Figyelt kérdés

A covid alatt is volt persze egy hangos kisebbség, de most azt figyeltem meg, hogy szinte senki nem veszi komolyan. Ebben persze vastagon benne van a kormány részéről a nem hozzáértő intézkedések és a rossz kommunikáció, de azért feltételezem, hogy a mai világban alap dolog szűrni az információt és józan következtetésekre jutni, vagy nem?


Lehet konspirálni az eredetéről, a vakcinák hatékonyságáról, Bill Gatesről meg a háttérhatalmakról de a probléma valós, ami már eddig is óriási károkat okozott és ennek azért még nincs vége, szerintem sokkal fegyelmezettebb hozzáállásra volna szükség, mert ennek ellenkezőjét pont a magyar statisztikák támasztják részben alá. Meglehet nézni, hogy reagálnak más nemzetek, aztán elgondolkodni, hogy lakosságarányosan miért többszöröse a halottak száma nálunk.


Én nem akarok senkit meggyőzni, sőt teszek rá, hogy ki oltakozott és ki nem, de minden arra mutat, hogy ebből még baj lehet, a tavaszi rohamnál durvább és ennek ellenére úgy látom, hogy a bamba magyart megint tök felkészületlenül fogja érni.


Lehet rám céltáblát tenni, meg mondani, hogy akkor én rettegjek otthon amíg nincs vége, hozzateszem én egyik hullám alatt sem nyaralatam otthon home office-ban, mert nem tehettem meg. Van ismerősöm, akit 33 évesen vitte el ez a dögrovás és van olyan is, aki fél éve még nem gyógyult fel belőle. Lehet röhögni, de ezek komoly dolgok és az a meglátásom, hogy a magyar jó szokásához híven semmit nem tanult az elmúlt másfél év megpróbáltatásaiból.


Na, elpusztíthatatlan honfitársaim, mártsatok bele a savval teli kádba, hogy feloldódjak szégyenemben!



2021. júl. 8. 17:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Az egyetlen dolog, ami minden bekezdésedben előkerült, az a magyargyűlölet.
2021. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Egyszerűen nem szeretnének belegondolni egy nem a legnagyobb halálosságú vírus járványa mennyire kikezdte a társadalmat.
2021. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#1 azt látsz bele amit akarsz, attól még így van. 1 éve és 30 ezer hullával korábban is ezen a véleményem voltam, akkor is csak kiröhögtek
2021. júl. 8. 18:06
 4/20 anonim ***** válasza:
19%

Magyargyűlölő BÜDÖS ANYÁD


Üdv, egy török leszármazottból magyarrá vált magyar.

2021. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%

Kisgyerek,ne nevetess már meg minket.

30 ezer halottat írnak az ÁLLÍTÓLAGOS vírusra, azt az össz halálozási szám semmivel nem növekedett a mostani időszakot nézve.Maygarul ráírtak mindenkit vírusosnak, hogy megkapják az eu-tól a fejpénzt, legyen mivel a lakosságot félelemben tartani, hogy minél több ember beoltassa magát.

és mit látsz ebből?

Szaladtak is önként dalolva,oltakozni.

2021. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
26%
#5 jajj...
2021. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#5 tavasszal csak félszáz cikk született hetente arról, hogy kiugrott a halálozás az elmúlt évekhez képest, de nyugodtan hagyd figyelmen kívül
2021. júl. 8. 18:12
 8/20 anonim ***** válasza:
42%

Pityuka, nézzél már most egy ksh statisztikát, átlagolva, kb ugyanennyi most is mint minden évben, kiugrások azért voltak, mert akkor írtak hozzá mindenkit, vírusos halottnak.Ebből mi következik, ha nem a logika?

Abban az időszakban hírtelen eltűntek az egyéb más betegségben meghaltak.

2021. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%

Annyira veszedelmes vírus ez, hogy a 95 éves nagyanyám lazán túlélte, kórházba se került. Mamám sógornője 88 évesen elkapta, kórházban is volt (igaz nem pont ezzel) és kijött onnan. Köszöni, jól van. Anyámon 3 nap alatt átment enyhe tünetekkel. Azt mondta, hogy egy influenza vagy egy hányás-hasmenéses vírus jobban leteríti. Tesóm élettársának 1 napig volt hőemelkedése, azon kívül semmi. Tesóm, párom és én pedig tünetmentesen átestünk rajta. Aki a közvetlen környezetemben durvábban elkapta az apám volt. Ő két hétig beteg volt, de rajta kívül senkit nem tudok.

Bocs, hogy ezek után nem tudok hinni benne olyan elvakultan mint te...


(jöhetnek a lepontozások)

2021. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#9 nem pontozlak le, köszönöm, hogy megosztottad


sajnos én elég sok embert ismerek, akiket jelentősen megviselt és a mai napig vannak szövődményeik

2021. júl. 8. 18:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!