Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szaporodnak az emberek?

Miért szaporodnak az emberek?

Figyelt kérdés

Muszájbòl? Vagy a társadalom elvarja? Vagy köteleznek rá?

Ha jòl belegondoltok, ezen a 3D mátrixban az emberek 95% a rabszolga ,aki kiszolgálja azt a maradék 5% háttérhatalmi rendszert!

Mi akkor a logika a szaporodásban?Mi a jò benne? Az emberek szeretnek szenvedni?Ha nekem valaki felajánlana bármekkota összeget, akkor sem szaporodnék! Nem ment el az eszem, hogy reprodukáljam magam egy rabszolga világban🙏☺️



2021. júl. 9. 11:59
A kérdező szavazást indított:
Szeretek rabszolga lenni és az utòdaim is szeretni fognak rabszolgáskidni
Egyetértek veled kérdező, ez a világ mindig is pokol volt
37 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
63%
Menj el inkább egy elmegyógyászhoz,mert a kérdésed alapján nagyon rádférne.
2021. júl. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
Most megnézted a Mátrixot és felvilágosult félistennek hiszed magad, jól van, majd elmúlik 1-2 nap nyugi.
2021. júl. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
65%
Na, megint a rabszolgázós agyhalott...😂😂😂
2021. júl. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
71%
Ettől az imádkozó kezes vigyorgó szmájli-kombótól nem leszel megváltó, hiába lököd oda minden értelmetlen kérdésed végére.
2021. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%
Minek csinálsz szavazást, ha nem is adsz meg normális válaszokat?
2021. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
58%
Szeretek beleélvezni a nőkbe. Nem tehetek arról, hogy ebből gyerek lesz!
2021. júl. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
73%
Az lehet, hogy te rabszolga vagy, de van aki élvezi amit csinál.
2021. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
60%
A kérdésedet olvasva: egyes embereknek valóban nem kellene.
2021. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
56%
Az lehet, hogy te rabszolga vagy, de a legtöbb ember köszöni szépen, jól él, és nincs semmi baja.
2021. júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom, nekem speciel jo eletem van, nem vagyok rabszolga, mert azt csinalok, amit akarok, olyan munkahelyem van amit szeretek es jol keresek vele, a hatterhatalom (:D) maximum annyiban kulonbozik tolem, hogy amit en csinalok, ok annak valoszinuleg az 1000x dragabb verziojat csinaljak, de a lenyeg ugyanaz.

Persze en nem dontok emberek millioit erinto fontos kerdesekben, de ez nem is baj. Nekem eleg, ha a sajat mikrokornyezetemben ugy alakulnak a dolgok tobbnyire, ahogy en szeretnem.

A sajat eletevel kapcsolatban pedig mindenki szabad akarattal rendelkezik, es jelenleg boven eleg tered es jogod van ahhoz, hogy azt csinalj, amit akarsz, ugyhogy aki ezzel a rabszolga dologgal jon, az valoszinuleg egy eletkeptelen nyomorek, aki inkabb harit es kifogasokat keres ahelyett, hogy tenne barmit is. Dolgozni meg mindig is kellett. Mar az osemberek is dolgoztak, nem pedig hobbibol gyujtogettek magokat, hust, a szerszamokat, eszkozoket sem azert alakitottak ki, mert annyira unatkoztak volna. Az allatok sem csak leteznek szabadon, pedig naluk aztan nincs semmifele hatterhatalom, megis nekik minden nap minden cselekedetuk a “munkarol” es az eletbenmaradasrol szol kb.

Mi meg egy annyira kenyelmes vilagban elunk, hogy minimalis energiat kell kb az eletbenmaradasra aldoznunk, az EGYETLEN dolog kb amivel foglalkoznunk kell, a penzkereses, es penzert cserebe a segged ala tolnak mindent.

Es nem, nem erzem magamat rabszolganak azert, mert masok sokkal tobbet keresnek, mint en, esetenkent kevesebb munkaval, mivel tolem sincsen megtiltva, hogy effele az elet fele fejlodjek.

Ja, a szaporodasnak meg semmi koze ehhez.

2021. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!