Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szaporodnak az emberek?

Miért szaporodnak az emberek?

Figyelt kérdés

Muszájbòl? Vagy a társadalom elvarja? Vagy köteleznek rá?

Ha jòl belegondoltok, ezen a 3D mátrixban az emberek 95% a rabszolga ,aki kiszolgálja azt a maradék 5% háttérhatalmi rendszert!

Mi akkor a logika a szaporodásban?Mi a jò benne? Az emberek szeretnek szenvedni?Ha nekem valaki felajánlana bármekkota összeget, akkor sem szaporodnék! Nem ment el az eszem, hogy reprodukáljam magam egy rabszolga világban🙏☺️



2021. júl. 9. 11:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
50%
pszichiáter még segíthet rajtad.
2021. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
77%
Attól, mert valakinek nincs, vagy nem lesz gyereke, ugyanúgy rabszolga, ahogy te is.
2021. júl. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
A többségetek nem érti a kérdést....sajnos!
2021. júl. 9. 12:54
 14/32 A kérdező kommentje:
Annyira elvagytok butítva a média által, hogy átsen látjátok, mekkora xarban vagytok.És ti, akik nem látják át, hogy bio robotok vagytok, ti kértétek és meg is kaptátok a mrns, génmanipulátor vakcinákat.Abszolút nem sajnállak benneteket,mindenkinek szabad választása volt. Ez csak egy kis példa, hogy miért látlak benneteket, többséget buta állatnak,akit barmikor, bárhol meglehet vezetni!Megérdemlitek a sorsotokat! 😜🖕
2021. júl. 9. 12:59
 15/32 anonim ***** válasza:
53%

Menj el pszichologushoz.

Nincs semmi baj a valósággal. Mi a bajod amugyis a szenvedéssel? Nem szép eleve a világ? Fogadd el a szenvedést, nincs semmi rossz benne. Ja es nem vagyok buddhista ha kérdeznéd.

2021. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Te egy elvakított buta birka vagy!😂
2021. júl. 9. 13:00
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

#15 vagyok. Csak nyugodtan ad ki a gőzt magadból, írd le miért utálod a világot talán mi segíthetünk.

Csak légy nyitott, ne úgy gondolkozz hogy te jobb vagy mint mi.

Kérlek írd le mi a problémád, mert most csak mondod mindenkire mekkora robot meg birka mint egy valaki aki összeesküvés teóriákkal foglalkozik. Írd le én meghallgatlak.

2021. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

13: persze-persze...


MINDENKI szembejön az autópályán!


Nagyon vigyázz, egyedül te tudod az igazságot! :-D

2021. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
71%

17 Nem gondolkodik ugy, az ilyen emberek altalaban magukat utaljak a legjobban, meg az eletet ugy altalaban. Pszichiaterhez nem megy el, mert nem fogja fel, hogy vele van a baj, hiaba szenved.

Valahol sajnalnivalo szegeny.

2021. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
77%

#19 hát ja. Az a baj hogy csak úgy mérges a semmiért csak úgy folyamat rákeni a másokra hogy ő milyen okos és a többi csak egy idióta. És őt nem lehet megváltoztatni mert ő tudja legjobban, ő amit mond 100% igaz!

És tudatosság nincs, nem kérdezi meg magát hogy én most miben is hiszek? Miért is gondolom így?

Csak tényleg folyamat csak mondja mekkora sz*r a világ. Az se tudja felfogni hogy ez is csak egy gondolat végülis.

2021. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!