Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagy ti is csak...

Csak én vagy ti is csak álmodoztok arról hogy nyaraltok vagy két hétig vagy nektek van rá elég pénz meg társ?

Figyelt kérdés
Bár már lehet egyedül is mennék. De kevesett keresek. Pedig jó lenne ki szakadni vagy két hétre valami jó szuper helyre.

2021. júl. 9. 15:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Régebben, mikor volt hozzá társam, akkor nem volt rá pénzem, most, hogy lenne rá pénzem, nincs hozzá társam!


Szóval marad az álmodozás!

2021. júl. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%
Csak álmodozok. Utoljára 3 éve voltam nyaralni, akkor is terhes voltam, most újra. Az meg hogy cipeljem a 2 gyereket magammal majd jövő nyáron esetleg, az nem nyaralás csak folytonos nyafogás, etetés, itatás, pelenkázás, altatás 🤮
2021. júl. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én sose voltam csak gyereként akkor is csak Balaton meg ilyenek.
2021. júl. 9. 15:55
 4/22 anonim ***** válasza:
15%
Aki nem tud elmenni nyaralni egy hétre sem, az csak sír, sajnáltatja magát és kifogásokat keres.
2021. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ja és emberek akik éheznek azok is, meg mindenki. Tudjuk tudjuk.
2021. júl. 9. 16:14
 6/22 anonim ***** válasza:
20%

Persze. Mindenki éhezik...

Na hazudozzál tovább.

2021. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%
Én még az országból se tettem ki a lábam 😀 gyerekként 5 napos táborban voltam a Balatonon.. Egyébként nekem a "nyaralás" az a közeli strandon telik.
2021. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
6. Nem érted a célzást. Na mindegy. Szarkazmus volt.
2021. júl. 9. 16:26
 9/22 anonim ***** válasza:
16%

Pénz ✔️

Társ ✔️

Szabadidő ❌


Hétvégente tudok csak nyaralni, meg lesz 2× egy hetem szabadságnak. Így imádkozom, hogy 30+ fok legyen: 🙄🙏

2021. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
36%

Én nem álmodozok, hanem megyek és kihasználom az időt.


Én alapvetően igyekszem tartalmasan élni, és bár hetekre nem megyek el nyaralni de a hétvégéimet igyekszem aktívan tölteni.


Csak a legutóbbi hétvége:


Reggel indulás, Badacsonyban egész napos túrázás, 30+ km borkóstolóval. Este haza, gyors össze cuccolás és irány ki haverokkal sátrazni a Duna partjára, esti főzőcskézés. Másnap egy kis strandolás, délutánra haza, Forma 1 TV-ben, aztán még pihenni is maradt idő hétfőig.


És ez csak egy hétvége, bármiféle különösebb előkészület nélkül.

2021. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!