Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz Berki Krisztiánról?

Mit gondolsz Berki Krisztiánról?

Figyelt kérdés
Nem a sportolóról, a másikról. Nem ástam bele magam az életébe, nem vagyok otthon a magyar “celebekkel” kapcsolatban. Nem google cikkek érdekelnek, hanem vélemények. Azt vettem észre, sok utálatot kap a pali. Te miért vagy negatív/pozitív véleménnyel róla?
2021. júl. 10. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalább másoknak ne ártana.
2021. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Süt róla az arrogancia, na meg az a gondolkodás mód hogy rajta kívül mindenki egy senki..
2021. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
szerintem jó csávó, gazdag. Nincs vele baj, csak idegesít hogy honnan van ennyi pénze
2021. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Ogre bátyámról inkább nem nyilatkozok...
2021. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Kurvára megnézném, ahogy éveken keresztül minden nap 10-12 órát lapátol. Ha lenne egy webkamera ami a fizikai munkát végző Berkit mutatja egész nap, előfizetnék rá.
2021. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
Én nem tudom ki az. Több helyről hallottam már ezt a nevet, meg hogy utálják. Egyszer megkérdeztem már, kicsoda is az a Berki Krisztián, és miért utálják? Kaptam egy fél órás litániát, amiből semmit nem jegyeztem meg, mert semmi értelme nem volt, továbbra sem tudom kicsoda Berki Krisztián, és miért kell utálni. De ha valami olyan dolgot tett volna, vagy olyan ember lenne, biztos megjegyeztem volna valamit abból a fél órás fárasztó előadásból...
2021. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2021. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7 köszi. Mindkét videóba belenéztem. Tehát egy gazdag celeb, irritáló személyiséggel? Olyan mint a szuperhősös filmekben a gonoszok? :D én nem utálom jobban mint az összes többi celebet, legalább nem hazudja jópofinak magát, nem? :D egyébként én utálom a tv-t pont ezek miatt a celebek miatt, nekem az egyik olyan mint a másik, évek óta nem tv-zek. Többről derült már ki hogy simlis, visszataszító, mindegyik eladja magát 2 forintért. A magyarországi médiakultúra egy kalap kaki, és a magyar celeb világ annál is ratyibb. Na, amerikában sem jobb sokkal a helyzet. De vannak országok ahol szimpatikus celebek, idolok vannak...
2021. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jót. Ilyeneknek egy másodpercet sem szabadna szerepelni
2021. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Okádék ember. Bűnöző, adó csaló, másokat veszélyeztető idióta. Sajnálom a gyerekét.
2021. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!