Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit érzel magadban, amikor...

Mit érzel magadban, amikor kibeszélnek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 15:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
Attól is függ,ki beszél ki,meg,hogy mit.Van akiről tudom,hogy csak pletykás és minden sz*rt kibeszél,az nem érdekel,de ha mondjuk hazugságot terjesztenek azt nem szeretem.De akár tanulni is lehet belőle,ha többen kibeszélnek egy adott témával kapcsolatban,akkor lehet,hogy valamit én csinálok rosszul.
2021. júl. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%

Az nagyon függ attól, hogy miről beszél. Ha valami nagyon személyes dolgot osztottam meg valakivel, majd az szétkürtöli az egész világnak, akkor elárulva és hülyén érzem magam, hogy bíztam benne.


Ha csak kibeszél, mert irígy valami, pletykál, hazugságot terjeszt rólam, akkor egészségére, nem érdekel. Akinek számít a véleménye számomra, azok úgysem hiszik majd el.

2021. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki szoktak beszélni tudok róla. Nevetek rajtuk mert inkább a saját életükbe kéne rendet tenni. Én szeretem az életem, nekik meg ennyi jutott hagy éljék ki magukat.
2021. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Néha, először hallva nagyon pocsék érzés tud lenni, de utána túlteszem magam rajta és már szinte nem is érdekel.
2021. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!