Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó vagy rossz embernek tartod...

Jó vagy rossz embernek tartod magad?

Figyelt kérdés
És miért?

2021. júl. 10. 18:57
A kérdező szavazást indított:
Én vagyok a legjobb ember
Nagyon jó ember vagyok
Jó ember vagyok
Semmilyen vagyok
Rossz ember vagyok
Nagyon rossz ember vagyok
Én vagyok a legrosszabb ember
48 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Úgy gondolom, hogy vannak esetek, amikor a cél szentesíti az eszközt. Morális szürkezónába sorolnám magamat. Valahol a "jó" és "rossz" között.
2021. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Semleges. Vannak jó, kevésbé jó, és rossz tulajdonságaim is. Mint minden embernek, és mint minden ember, senki sem tökéletes. Ami különlegessé tesz minket, hogy elfogadjuk egymást a hibáinkkal együtt. Sajnos ilyen emberből van egyre kevesebb.


Épp ezért csak jó és csak rossz emberek nincsenek. Nem minden fekete vagy fehér.

2021. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

Jó ember vagyok mert próbálom megtalálni a boldogságot és jólétemet. Önfejlesztek is. Ezért vagyok jó.

Hogy feljebb kerüljek elkell érnem pár dolgot.

Gondolok itt hogy megfelelő személyiség amit szeretek, depressziónak leküzdése, szociális élet szerzése, munka amit szeretek.

2021. júl. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Jó ember az, akit zavar a más teremtmények szenvedése. Rossz az, akiben nincs empátia.
2021. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Jó kérdés, sokat gondolkoztam már ezen. Egyrészt rossz vagyok, mert a legtöbb embert nem kedvelem. Másrészt viszont jó vagyok, mert sosem ártanék senkinek, nem bántok senkit, nem hazudozok, áskálódok, mint az emberek 99%-a. Ezek alapján el lehet dönteni, hogy melyik vagyok. :)
2021. júl. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5-ös, nem az számít, amit érzel, hanem amit csinálsz. Ha nem kedveled őket, de senkit sem bántasz, és rendesen viselkedsz velük, meg becsületesen élsz, akkor jó vagy. Jó teszt az is, ha valaki sok pénzt talál a tulajdonos címével együtt. Aki megtartaná, azzal és le nem ülnék beszélgetni, hiába mentegetné magát, az tolvaj.
2021. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
En egy igazi Rosszasag vagyok! 😈
2021. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha jól látom, a népek még csak nem is értik a jóság meg a rosszaság fogalmát. Az empatikusat lepontozzák, éljen a gonosz.
2021. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én rossz ember vagyok. Mindenki utál. Nincs senkim.
2021. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon rossznak érzem magamat.
2021. júl. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!