Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik Budapesten az...

Mi történik Budapesten az emberekkel? Egyik nap utaztam egy villamoson. Hallottam, hogy hátul valaki kiabál, de egy idő után elcsendesedett. Mikor la akartam szállni, elindultam hátra és az ajtó a hol megálltam, egy koszos nő

Figyelt kérdés
rám köpött és elkezdett ordítani velem, hogy a picsám kell ? Nem tudtam , hogy miről van szó erre azt mondtam, hogy igen ! Megnyomtam a vészcsengőt, hogy hívják ki a rendőröket. A vezető nem jt hátra egy kis idő múlva én mentem előre. Erre az emberek végül is jogosan, elkezdtek morogni, hogy miattam fognak elkésni a munkahelyükről. Erre letöröltem magam és leszálltam a villamosról. Mi folyik itt ?
2021. júl. 10. 21:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha ennyire nem tudsz mit kezdeni az attrocitásokkal, akkor mi a fenének mentél hátra, ahol az üvöltözés volt?


Egyébként sajna a főváros ilyen, tele van elmeroggyant gyökérrel. Főleg némely "elit" vonalon.

2021. júl. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ilyen bolondokba mar a budapestiek csak beletorodtek. Utazik a tomegkozlekedesen(jegy nélkül), osszefossa a széket, budos, ordítozik.. senki nem tesz semmit. Aki meg megelegeli, es beszol, arra csúnyán neznek mert szegeny csöves, nem tehet rola hogy bolond. Mindenki csak turi a helyzetet. Volt egy ilyen video, hogy egy férfi lerugdosott a villamosrol egy csovest, mert zavart mindenkit es többszöri felszolitasra sem szállt le. Nem mondom, h egyetertek a rugdosassal, de legalabb vki tett vmit. Nem azert fizetek havi 10kt hogy a fosszagba utazzak a villamoson es feljek attol h mikor szol be egy elborult csöves.
2021. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért mondtad azt, hogy igen?

Na mindegy, ezen egyébként ne csodálkozz mert tényleg sok az ilyen elmebeteg ember.

2021. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
De miért mondtad azt, hogy “igen”?😂😂😂
2021. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Tehát... ignoráltad, hogy üvöltözés van (lehet, azt kiabálta, hogy akinek a csám kell, jöjjön hátra?)

Aztán odamész.

Igent mondasz az ajánlatára, aztán csodálkozol.

Én sem tudom mi van veled, pesti.

2021. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
5, jo azert nem kell ugy tenni, mintha ugyanez nem történhetne meg akkor mikor békésen csendben utazol a 4-6oson. Nem csinalsz semmit es akkor is betamadnak. Szerencséje volt most ennek az egyednek hogy a kerdezovel találkozott, de ismerek par embert, akiktől ezek utan egy orrbarugast kapott volna, aztan kopkodhet ahova lát.
2021. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
#5 szerintem azért ment hátra, mert azon az ajtón akart leszállni.
2021. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

6. Hát nyilván, de a kérdező maga ment a pofonért, ahogy szokás mondani. Már ott a hiba, minek megy hátra, ha amugy ignorálta, hogy ott üvöltözés van?


7. Mégis minek? Más ajtó nincs? Hát hallotta, hogy hátul valami nem oké. De akkor meg pont leszrta.

2021. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
A zemberek ebben az országban valóban zombivá kezdenek válni...
2021. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

Kitalált történeteket teszel fel :D


Ilyen nem történt sehol, te meg egy vadidegen nő kérdésére igennel feleltél :DD

2021. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!