Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak ilyen féle...

Miért vannak ilyen féle emberek? Csak engem idegesítenek?

Figyelt kérdés

Amikor megállás nélkül beszólogatnak,kötekedett,és ha hagyod magad,vagy szépen szólsz,ha csúnyán,ha nekik mész,ha már a földön rugdosod még akkor is beszól valamit. Az ilyennel mit lehet kezdeni?Milyen felépítésű ember az ilyen lelkileg?


Te találkoztál már/tűrtél már ilyen embert? Ha igen mit csináltál? Mi a véleményetek erről?



2021. júl. 11. 01:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyennel nem találkoztam még, ezek betegek...

Legtöbb piszkáló ember, 1 pofonos, de miről írsz az már elmebaj xd

2021. júl. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem viccelek,annyi ilyen emberrel találkoztam...akármit csinálsz csak pattog.És ja,amit írsz,hogy egy csapás mind,de annak ellenére is pattog.
2021. júl. 11. 01:37
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Én megölném ha tehetném, aztán csendben maradna.
2021. júl. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Mo. társadalmának jó 70%-a ilyen, a nők is.
2021. júl. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ezek mérgező és vagy negatív emberek. Mindkettővel volt szerencsém találkozni. A mérgező rosszindulatú családtagommal meg kellett szakítani a kapcsolatot a saját lelki egészségem érdekében. Van egy szimplán negatív kolléganőm, ő elég fárasztó, de legalább nem rosszindulatú. Azért idegesítő, hogy mindig panaszkodik. Jóban vagyok vele, de kerülöm, amennyire lehet, mert leszívja az energiámat.
2021. júl. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"ha nekik mész,ha már a földön rugdosod?"... Már ne haragudj, de te milyen ember vagy? Nem lehet, hogy veled van a baj, ha neked szólnak be? nézzél magadba is, mert lehet, pont te vagy, akinek változtatni kéne.
2021. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak mondom az azért volt,mert ok nélkül odajött hozzám és ököllel pofán baszott,miközben a többiekkel beszélgettem nagyba.Ugyanezt tetted volna te is,pláne,hogy többször is kötekedett velem az a gyerek.
2021. júl. 13. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!