Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önzőség, ha egy homoszexuális...

Önzőség, ha egy homoszexuális pár felnevel egy gyereket?

Figyelt kérdés

Akkor is, ha nem fogadnák örökbe a gyereket, akkor az árvaházban élne tovább?


Miért gondoljátok önzőségnek?



2021. júl. 11. 16:07
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
9%

11-es téged is megfertőzött a nyugati lmbtq? Ahol női ruhás kisminkelt férfiak nevelik a gyerekeket. Szerinted az milyen? Elárulom egy gyerek életét / világra való rácsodálkozását 100%-ban meghatározza milyen neveltetésben részesül. Ez egy indentitás háború az egész folyamat ami nyugaton hódít jelenleg. A gyerekeknek nem lesz önálló gondolatuk stb.


u.i: egy gyermekpszichológus.

2021. júl. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
94%

Már megbocsáss 12-es

A "női ruhás kisminkelt férfiak" megint más téma ők a femboy-ok, felháborító hogy te a kinézetük alapján ítéled meg őket, meg a szexuálitása miatt?

Lehet ezek a párok sokkal értelmesebbek mint te magadfajta emberek. Nyugodtan nyomhatod a leértékelést, mert ami most már elszabadult ez a homofóbia jele.

2021. júl. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
4%

Isten férfit és nőt teremtett. Nem fiút és fiút, és lány és lányt.

A nevelést is 1 férfira és 1 nőre bízta.

Kellenek apai ( férfi ) és anyai ( nő ) minták egy egészséges gyermek felneveléséhez. Két férfi sosem fog egy gyereket úgy felnevelni mint egy egészséges hetero pár.


Úgy látom a magadfajta embereknek Németországban a helyük, ahol nyíltan vihetik a gyermeküket lmbtq óvodákba, vagy ahol csak simán homokosok vannak lmtbtq nélkül. De itt nálunk maradjon meg mindig is a hetero párok által nevelt gyerekek.

2021. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
93%

Régebben igen, nem volt ennyi ilyen probléma, azért mert nem merték bevállalni hogy igen ők melegek, vagy biszexek stb. stb.

Most már abban az évtizedben vagyunk ahol az egymás elfogadásáról, békéről szól. Miért nem lehetne azt megadni ezeknek az embereknek ami járna?

Nem te neveled föl azt a gyereket hanem ő, és te sem szeretnéd ha beleszólnék a nevelési formuládba! Remélem fel fogtátok te homofób agyúak!

2021. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
98%

13-as


Ha már nem tudtok jönni mással, akkor a vallással jöttök. Elmondom neked a pápa is támogatja.

Persze tudom hogy a vallás nem egyenlő az egyházzal. Teljesen nonsense amit leírtál.

Metodizmus az kifejezetten támogatja LMBTQ-t!

Utolsó kérdésedre válaszolva: Igen Németországba megyek, mert ti ilyen magadfajta homofób híg agyúból elég sok van

2021. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
93%

13


Értem amit mondasz, mégha nem is értek vele egyet. Na de az árvaházban se anya se apa nincs, annál nem lenne jobb 2 apa/2anya? Akik szeretik? És biztos van ellenkező nemű ismerőseik, akik segítenének.

2021. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%

13


Nem, a biszexualitás az igazi.


Tudod, Ádám és Éva, nem Ádám vagy Éva ;)


Amúgy keresztény vagyok, de embercsinálta fszságnak tartom a homofóbiát. Ha valóban van Isten, és ő maga a szeretet, akkor miért zavarná hogy valaki vele egyneműt szeret? Pláne hogy ha eleve így született (/teremtetett)?

2021. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
1%

15-ös:


Ez nem vallásról szól, ez pusztán normális konzervatív értékekről, amit a nyugat most próbál elvenni mindenkitől, hogy saját képére faraghasson mindenkit. Egyébként a homokosoknak eszük ágában sem lett volna most ilyenekre, csak a nyugat szereti kavarni a kakit.


Miért zavarná Istent? Azért mert Ádámnak Évát adta, és nem Zolit. Szerinted ha a pápa támogatja is akkor az már elfogadott?


De hiszem hogy te is kigyógyulsz ebből, és majd egyszer tisztán látod a világot. Áldjon az Úr tégedet meg. Sok benned a gyűlölet eléggé ami elvakít, és tudom inkább odaadnád a két karodat is csak hogy minden szivárványban tündököljön, de a szivárvány Istennek a jelképe a szövetségről. Az új nyugat pedig teljesen ellentétesen hozza fel.


Tudod a 2+2 mindig 4 lesz. Nem 22 ahogyan sokan szeretnék. Ez az egy rend van csak ami helyes.

2021. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
98%

Én azt nem értem, a kérdésben most miért döntő a kereszténység? Én nem is vagyok keresztén, miért kellene a keresztény értékrendet követnem egy ilyen kérdésben.

Ezt pedig nem a vallás elítélésére mondom, teljesen elfogadott, ha valaki keresztény vagy ha valaki más muszlim, csak ne kelljen mindenkinek az ő igazságukat követni.

2021. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
89%

#18 És aztán Ádám és Éva sok gyermeknek adott életet, akik - ugye más ember híján - kénytelenek voltak egymással sokasodni. És ugye eleve Isten mondta minden élőlénynek, hogy: "sokasodjatok!" Ezért is kapta Ádám Évát, mert Zolit is megkaphatta volna, de kezdőlépésnek nem épp a legjobb döntés.

(Amúgy nem hiszek Ádám és Éva történetében, az csak egy történet, mivel akkoriban nem ismerték az evolúciót, így ezt találták ki)


A logikád szerint a közeli vérfertőzés nemhogy megengedett, de egyenesen támogatott: hiszen Ádám és Éva utódjai is ezt csinálták, így sokasodtunk!


#17 voltam

2021. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!