Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önzőség, ha egy homoszexuális...

Önzőség, ha egy homoszexuális pár felnevel egy gyereket?

Figyelt kérdés

Akkor is, ha nem fogadnák örökbe a gyereket, akkor az árvaházban élne tovább?

Miért gondoljátok önzőségnek?

júl. 11. 16:07
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
7%

Az lmbtq egy propaganda ami a normalitást célzottan űzi el az országokból.

Jómagam németben élek már 8 éve, és most jött el az idő hogy lassan hazautazok végleg. A hírek nagy részében lmbtq kampányokról folyik szó, a pedofil bántalmazásokat csak 1-2 lap meri közölni egyáltalán ha közlik.

A lány gyerekemet most vittem a 3. óvodába mert a mesekönyvek amiket adtak neki a bajszos hercegnőkkel nekem nem tetszettek.

júl. 11. 20:02
 32/49 anonim ***** válasza:
90%

#31-es válaszoló

Ha lehet ne csak egy lapot olvass amúgy is, amúgy is azt várják el tőlünk de gondolom Németországban is hogy legyünk elfogadóak egymással szemben, olvastam néhány német lapot azért tudom. Persze igen van benne LMBTQ benne, de nem túlzottan az van benne.

Gondolom ezekből lapokból csak LMBTQ-t emelted ki, hogy tudjad szítani.

Érdekes mikor én voltam pl. Der Spiegelt abban alig ha találtam LMBTQ-t

Azt hogy a lány gyermekedet 3. óvódába viszed át csak a gyerekkel ártasz neki mert bajuszos hercegnők vannak benne, és neked nem tetszik.

Neki kell tetszenie és nem neked! Persze, még gyerek, és lehet el van kapatva dolgok. De csak a gyerekkel b*szol ki!

júl. 11. 20:12
 33/49 anonim ***** válasza:
81%

Az LMBT pont leszrja, ha heteró vagy (a jó értelemben)

Csak annyit akarunk, hogy ne legyen megkülönböztetés. A szexualitásnak - ami úgyis csak a párkapcsolaton belül számít, mert mi se csinálunk semmi olyat a meleg haverommal, mert csak barátok vagyunk - annyira kéne számítania, mint a szemszínnek. Valakié barna, valakié kék. A zöldszeműeket sem üldözzük, akkor a melegeket miért?

júl. 11. 20:12
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
*Érdekes mikor én olvastam pl. Der Spiegelt
júl. 11. 20:13
Unatkozol? Gyere játszani!
 35/49 anonim ***** válasza:
97%
Nohát a Németországban élő ismerőseim semmi ilyenről nem számolnak be, pedig volt már ez téma, konzervatívok is. De valahogy velük ilyen nem történik. Sehol egy bajuszos hercegnő sem az óvodában, sem az iskolában. Kérdező, egy korábbi válaszodban túltoltad a hazudozást. Nem fognak egy gyereket gender képzésre vinni a szülő tudta nélkül mert vonattal játszott, vagy mi a fenét hadováltál. Ilyen nincs.
júl. 11. 21:30
 36/49 anonim ***** válasza:
96%
31-es legalább egyel kevesebb selejt, homofób lesz Németországban. Én is gondolkodom, hogy kimegyek, de ott nem hiányzanának az ilyen had ne mondjam mik, mint te.
júl. 13. 18:11
 37/49 anonim ***** válasza:
26%

Annyi probléma lenne a gyerek számára ha pl ovodás korában vagy hamarabb kerül oda a társai ki fogják közösíteni senki nem úgy fog rá gomdolni mint egy ártatlan gyerekre. Ahogy nő úgy fogja szégyelni végül a jóindulat okozza a bajt

Több kár lessz mimt haszon sajnos de ilyen világban élünk

júl. 13. 22:40
Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
 38/49 anonim ***** válasza:
77%

ha pl ovodás korában vagy hamarabb kerül oda a társai ki fogják közösíteni senki nem úgy fog rá gomdolni mint egy ártatlan gyerekre.

Miért is? A gyerek a szülő szócsöve. Ha otthon azt hallja, hogy fúj, Danika biztos bzi, mert két férfi neveli, akkor ő is azt fogja szajkózni.

Viszont ha azt hallha, hogy Danikának két apukája van, és ezzel semmi gond, akkor neki sem jut eszébe ezért csúfolni. Majd fogja a frizurája, a szemüvege, a kedvenc plüsse miatt, de ennyi. Max megkérdezi, hol van Dani anyukája.

júl. 14. 07:07
 39/49 anonim ***** válasza:
14%

Igen de egy kis idő mulva rájönnek a többiek hogy miért te pl hogy jöttél rá hogy van ilyen? Hidd el hogy mikor a gyerek eléri a 7-8 éves kort már sajnos tud ilyenkről hogy ha egyértelmű jele van és beüt a baj gimnáziumba meg még roszabb lessz mert ott már van pár jóéletű aki meg is veri ezért (tudom mert volt még 11.-be egy olyan osztálytársam)

Felnőtt korába meg már elkezd javulni a helyzet de akkor is mégegyszer elmondom egy előitéletekre épülő világban élünk sajnos és nem ezen a oldalon fogjuk megváltani a világot

Persze nem azt mondtam eddig hogy bajom van a melegekkel de be kell látni hogy vannak hátrányai

júl. 14. 10:43
 40/49 anonim ***** válasza:
85%
A gyerekben nincs előítélet, ha a szülő nem neveli bele. Ilyen egyszerű. Ha otthon nem hall melegellenes gyűlöletkampányt, nem lesz gondja azzal, hogy az osztálytársa szülei egyneműek. Pláne nem fogja ezért megverni. Ezen kellene elgondolkodni.
júl. 14. 11:57
1 2 3 4 5
Kullancsriasztó, szúnyogriasztó

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!