Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó ember vagyok, ha segítek a...

Jó ember vagyok, ha segítek a sellyei jégkárosultaknak, de közben reklámozom a cégem?

Figyelt kérdés
Cserepeket vittem a jégkárosultaknak és csináltam belőle egy facebook posztot és meg is osztogattam és leírtam a cégem nevét is, hogy mi segítettünk. Haver megemlítette a cégem nevét a tv-ben.
2021. júl. 11. 20:35
1 2
 1/14 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
96%

Szerintem pont mindegy a szándék, akkor is szép dolog hogy segítesz!

Én is szívesebben vásárolnék ilyen cégektől, vállalkozóktól, akik emberség oldalán letettek már valamit az asztalra!

2021. júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem teljesen korrekt.

Van egy céged ami megrendelésekből tartja fenn magát. Ha segítesz, azért nem kapsz pénzt, de egy reklámért cserébe jönni fognak olyan megrendelők is akik addig nem hallottak a cégről és az ő megrendeléseik fogják úgymond fedezni az adakozást. Mindenki jól jár. Amíg a cég működik, addig lehetőséged lesz a jövőben is segíteni másokon. Szerintem ez klassz dolog.

Azt nagyon utálom mikor celebek csak azért mennek el mondjuk egy beteg gyerekhez fotózkodni hogy minél több követőjük legyen és minél többet harácsolhassanak, de amit te csináltál, az nagyon nem az a helyzet.

2021. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Ide is írd már ki, mi a neve a cégednek:D
2021. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, szerintem is jól tetted.
2021. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Jegkocka gyarto ceged van? :)
2021. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
A mai világban már ez a "hótmindegy" kategóriába tartozik, hogy ki hogyan segít-, vagy épp karvalykodik.
2021. júl. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Korrekt így és ne szégyenkezz.


Figyelj, a mai világban sok mindenki reklámozza magát.


Van egy ismerősöm, ő is vállalkozó és adományozott és készített egy szelfit az egyik emberrel aki azokhoz tartozott, akiknek adományozott és odaírta, hogy most kaptak tőle adomanyt.


Csonó híresség is ugyanígy reklámozza magát vagy a cégét.


Szóval ez egy bevett szokás.


Ahhoz pedig gratulalok, hogy segítettél, szép gesztus.

2021. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen, még mindig többet tettél a károsultakon, mint az, aki csak otthon a tévé előtt hőbörög, hogy "biztos csak reklámozza magát!"
2021. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Nagykereskedelemmel foglalkozunk és tervben van,hogy majd mikuláskor vagy karácsonykor viszünk édességet és ajándékokat a helyi korházba a gyerekosztályra vagy az árvaházakba. Gondolkodtam rajta,hogy ez jó lenne reklámnak. De én úgy vagyok vele,hogy ha valaki segíteni akar akkor ne legyen mögötte semmilyen érdek. A helyi drogkereskedő feltette magát facebookra,hogy ő milyen rendes ember mert a kórháznak adományozott maszkokat. Vagy a másik nagyon menő áfacsaló is benne volt a hírekben amikor lamborghinivel és benteyvel vitte a maszkokat a kórházakba,mondjuk őt utána elő is vette a rendőrség. Ennyire hülye,hogy lehet valaki? Szóval ha valaki valóban segíteni akar akkor azt ne érdekből tegye,de te tudod...
2021. júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Pl a Waberers is minden karácsonykor visz ingyen állattápot menhelyeknek, szokott róla hír is lenni. Miért baj a reklám? Jól laktak az állatok a Wabinak köszönhetően? Igen. A többi kit érdekel, a lényeg hogy akinek kellett, ahhoz eljutott a segítség és ettől picivel jobb hely lett a világ.
2021. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!