Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó ember vagyok, ha segítek a...

Jó ember vagyok, ha segítek a sellyei jégkárosultaknak, de közben reklámozom a cégem?

Figyelt kérdés
Cserepeket vittem a jégkárosultaknak és csináltam belőle egy facebook posztot és meg is osztogattam és leírtam a cégem nevét is, hogy mi segítettünk. Haver megemlítette a cégem nevét a tv-ben.
2021. júl. 11. 20:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.

Nekem az ilyen adakozós selfiekről és a hírekbe rakatom magam emberekről mindig ez az első gondolatom:


[link]


[link]

2021. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szóval itt nem az önzetlen segítségről van szó,hanem a reklámról és,hogy megmutassuk milyen menő és jó emberek vagyunk.

Ha a kérdező ezzel reklámozni akarja magát akkor reklámozza. Én biztos nem fogok selfiezgetni ezzel a dologgal és reklámot csinálni, nekem ez nem erről szólna.

2021. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én a hetes vagyok én annyit fűznék hozzá, hogy a könyvemet kiadták és a bevételt nem tartottam meg, hanem eladományoztam valahova.


Most ide leírom, mert nem tudjátok ki vagyok, se azt, hogy ki kapta.


De nekem eszembe se jutott az, hogy kiírjam ezt a könyvem fb oldalára. Valahogy úgy éreztem, hogy ezt az tegye meg ha szeretné, aki kapta a pénzt, de nem vártam el, hogy megtegyék. Viszont megtették, a helyi újságba beírták, hogy megköszönjék, amiért hálás voltam, de továbbra sem osztottam meg az oldalamon ezt az egészet. Anyukámnak elküldtem meg talán egy másik rokonnak, de ők ketten benfettesek voltak, tudták erről és csak azt mutattam nekik, hogy milyen aranyosak a helyi lakosok, hogy így gondoltak rám.


Ettől függetlenül én nem gondolok negatívan arra, aki az adományt és a reklamot összeköti, sőt, amikor jött a második könyv, ott az jutott eszembe, hogy talán több könyvet megvesznek, ha tudják, hogy ezzel támogatnak egy alapítványt és több pénzt kaphat az alapítvany.


Azt továbbra sem írtam ki, hogy már egyszer támogattam az alapítványt, hanem, miután beszéltem az alapítvány fejével és elfogadták, hogy megint támogassam őket, akkor kiírtam, hogy kapható a könyvem és minden olvasó az xy alapítványt támogatja.


Miután átutaltam a bevételt, akkor kiírtam, hogy köszönöm szépen az alapítvány nevében és az olvasók adománya átutalásra került az alapítványnak. Azt, hogy mennyit utaltam át, azt hiszem nem írtam ki.


A harmadik könyvem most jelent meg. Itt megint nem reklámoztam a falamon, hogy támogatom az alapítványt, csak az összeget átutaltam nekik és írtam, hogy arra amire épp gyűjtenek. Mondjuk annak a kivitelezésére sokkal több pénz kell, mint amit utaltam, de remélem tudtam segíteni ezzel a csekély összeggel legalabb egy kicsit.


Láthatjátok, én nem reklámoztam a könyveimet, max a másodiknál, de továbbra is azt mondom, hogy szerintem nem megvetendő, ha valaki megteszi.

2021. júl. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy valójában miért mentél segíteni: valóban a segítő szándék, vagy az ingyen reklám miatt? Ha az első, akkor nincs vele baj. Ha a második, akkor érdemes elgondolkozni az értékrendeden.
2021. júl. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!