Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért világítják ki az arcukat...

Miért világítják ki az arcukat a nők a profilképeiken? Akik a való életben ismerik őket, tudják, hogy néz ki az arcuk, akkor minek hazudni?

Figyelt kérdés
Én is nő vagyok, de esküszöm, nem értem. A közösségi oldalakon minden 2. nőnek fehérre van photoshop-olva a feje, szinte világít, a szájuk is alig látszik, az orruk egyáltalán nem. Kinek hazudnak? Kit akarnak átverni?
2021. júl. 13. 13:26
 1/2 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
79%

Azoknak, akikkel már rég nem találkoztak, meg idegeneknek. Nekem is van ilyen ismerősöm, nyugdíj előtt álló, élőben is amúgy szerintem korához képest korrektül néz ki, sőt, kifejezetten jól tartja magát, de az egész FB profilja a PS-ről szól, vagyis annak a nagyon gagyi mobilos megfelelőjéről, és miután megszerkeszti a képet, nem egy profi, jobb minőségű képet kapunk, hanem egy gagyira szerkesztett boomerfotót.

És ciki, mert a közeli ismerősök élőben kinevetik, de közbe meg ennyiért kár bárki felett pálcát törni. Mindig egy nagyon hiú nő volt, rosszul viseli az öregedést, hát istenem, van rosszabb dolog is a világban.

Ki tudja, lehet én jobban bekattanok ha elérem majd pár évtized múlva az ő korát, szóval...

2021. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Maguknak is hazudnak és sok ismerősük van az ilyen csajoknak a közösségi oldalakon, mit tudják ők, épp most hogy néznek ki. A világos, fehér eltűnteti a hibákat, mimikát.

Amúgy már nagyon unalmas a 20 milliomodik kép, hogy magukat sztárolják. Őszintén szólva nem érdekelnek, szánalmas libák.

2021. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!