Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A futárok mièrt flegmáznak ha...

A futárok mièrt flegmáznak ha nem kapnak borravalót?

Figyelt kérdés
Konkrétan elvárják, hogy adj nekik mindig, sokszor azután is, hogy bunkóznak a telefonba, ha rákérdek, hogy nagyjából mennyi idő mire kiér. Ez a munkájuk, kapnak fizetést, nem a vevő hibája ha keveset kapnak. Ha kevésnek tartják akkor mièrt nem a munkáltatónál reklamálnak, vagy keresnek egy jobban fizető melót? Miért a jattból várják a csodát?

2021. júl. 14. 13:36
 1/9 anonim válasza:
71%
Kérdezd meg , nem kell minden sz@rt ide felírni.
2021. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert pl bunkók, de amúgy már van elég pontos nyomon követés a neten, szóval felesleges kérdezgetni hogy mikor fog jönni.


Sokkal többet ér ha pl utánvételnél nem nagy címleteket adsz, hanem pontosan próbálsz fizetni, legalább is nekem.

2021. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem adok, mindig előre fizetek. Nincs is nálam kp az esetek 95%-ában. Még senki nem szólt miatta, rendesek és tisztelettudóak a futárok.
2021. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as válaszát teljes mértékben osztom, annyi hogy én szinte mindig kpvel fizetek, de rendesen kiszámolt összeget, nem váltatom fel a 20ezrest!


Az ételfutároknak viszont szoktam némi jattot adni, hogy ne kelljen 100-200 forintokat visszaadni.

2021. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem adok, soha nem bunkóztak.


(vagyis de, 1x, de nem a borravaló miatt, hanem mert más értékes csomagját kellett átvennem és a lelkemre kötötte, hogy nyissuk ki amíg itt vannak, hogy nem sérült-e - na akkor bunkó volt a csávó, flegmázott nekem, mellékesen mikor késóbb teljesen ki lett bontva akkor derült ki, hogy még összeszereléskor szétrepesztették egy helyen, csak ez nem látszott amikor úgyahogy szétszedte a futár)

2021. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem adok, időnként bunkóznak, flegmáznak.


Én arra tippelek, hogy vannak meló helyek ahol beetetik őket azzal, hogy alacsony alapbért kapnak + “majd magas borravalókat.”

Főleg az étel kihordóknál tudom ezt elképzelni.

2021. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Ilyennel még nem taliztam.
2021. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
A borravalos szakmaknal konkretan fos fizetest adnak, mert belekalkulaljak a borravalot. Nem adsz, nem eleg a penze.
2021. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert csövesek. Tarhálnak mint valami hajléktalan. Szanalmasak...
2021. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!