Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Álmodtatok már ostobaságot...

Álmodtatok már ostobaságot csak mert láttatok egy filmet/sorozatot?

Figyelt kérdés

Én most a A Grace klinikát néztem, erre éjjel azt álmodtam, hogy 19 évesen szültem, elvették a lányom, és hogy most megint terhes vagyok (megjegyzem szingli vagyok). Ezután azt álmodtam, hogy a jobb mellékvesémen daganat volt, de eltávolították a mellékvesém és utána bulit szerveztem gyerekeknek (sosem dolgoztam ilyen munkakörben).


Teljesen ki voltam akadva reggel. XD


25/N



2021. júl. 15. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sorozat nélkül is simán. A legutóbb épp James Bond voltam. Igaz, no vagyok, de kit érdekel?
2021. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Anélkül is álmodok mindenfélét. XD
2021. júl. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pl. Mostanában rákaptam a sorozatgyilkosos thrillerekre, nemrég pedig azt álmodtam, hogy apámmal darabolós sorozatgyilkosok voltunk :D
2021. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Régen mindig natgeora aludtam el... aztán egyszer egy természetfilm beszűrődött az álmaimba:

És akkor a hiénák körbevették az áldozatukat... ebből a körből nincs menekvés. Egyre szűkítik, szegeny sebesült oroszlán az utolsó vércseppig küzd, de nem bírja...

Álmomban én voltam az oroszlán...

2021. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a karantén alatt nagyon ráfüggtem a telenovella a sorozazokra. Éppen ezért azt aminap álmodtam hogy én vagyok valami José Luis mittomén valami hosszú nevem volt és mindenáron el akartam venni valami nőtől az örökségét😂 Ez tök normális egyébként, még sorozatok nélkül is álmodunk rengeteg sok hülyeséget.
2021. júl. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!