Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lelki furdalásom van,mert...

Lelki furdalásom van,mert vagy 10x ugyanaz a futár hozta a pizzát és nem tudtam borra valót adni,mert nem volt nálam kp.Normális emberi érzés ez?

Figyelt kérdés

#borravaló #Lelki furdalás
2021. júl. 16. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy belédnevelt érzés. Nem vagy köteles borravalót adni.
2021. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem vagyok köteles,de attól még benne van az emberbe ez
2021. júl. 16. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem se ad senki borravalót azert mert cipelem az osszekeszitett arujukat (sokszor több 10 kg) a kiadopultig.
2021. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Én sosem szoktam borravalót adni, ez a munkája, nem az én dolgom, hogy kiegészítsem a fizetését. A tanárnak se adok plusz pénzt, mikor elhozom a gyereket a napköziből, az orvosoknak is be van tiltva a hálapénz, a boltban sem fizetek az eladónőnek külön, ha távozom. Elhiszem, hogy rosszul érzed magad, de szerintem nem kell, engedd el. Ha ez annyira zavar, majd legközelebb adsz neki, de emiatt ne legyen bűntudatod.
2021. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 asdparade ***** válasza:
100%

Ne legyen.

Én Netpincéren szoktam rendelni néha, de sose adok borravalót, főleg mivel a kiszállítási díj benne van az árban.

2021. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!