Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan ember aki mindenáron...

Olyan ember aki mindenáron bele akar szólni más életébe és rá akarja erőltetni az akaratát annak milyen agyi problémája lehet? Vagy mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
Nekem vannak ilyen rokonaim de az egyik különösen szeret bele ugatni mindbe. Hogyan kéne élnem meg ilyenek. Meg legyek segédmunkás azok napi 15 ezret kapnak. Vagy ez legyek meg az legyek. Hát majd leszek ami akarok van munkám nem keresek sokat de majd megoldom ahogy akarom. Meg miért kávézok miért sörözök? Mitha ördögtől való dolog lenne egy darab sör vagy kávé. Meg minden hülyeség, miért nincs csajom? Ilyen embereket mi kényszerít arra hogy másokat akarjon irányítani. Több pénze van meg sikeresebb az lehet de attól még semmi köze az életemhez. Meg mit számít neki hogy mi csinálok? Unom már hogy mindeki egy fsznak néz akit lehet irányítani. Ha hülye is lennék az is az én bajom. De biztos nem megyek én segedmunkara.

2021. júl. 18. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem agybaj, csak buta, primitív megmondóember az illető. Ne foglalkozz vele, bár tudom, hogy idegesítő az ilyesmi.
2021. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ok lényegtelen, számtalan lehet. Az egyik pont az, hogy nem elégedett a sajátjával és azt hiszi ha majd a tiédet rendezgeti, attól ő nagy ember lesz.


Meg kell mondani az ilyennek, hogy kopjon le és ignorálni. Valószínűleg még egy ideig próbálkozik, aztán keres másik balfszt, akinek okoskodhat.

2021. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Napi 15 ezer az egy honapra kb netto 300 ezer, az k.va jo!

Csak kell hozza eros fizikum.

2021. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A sör meg a kavé ivasba viszont ne szoljon bele, azt iszol ami neked jol esik.
2021. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Nárcisztikus személyiségzavar. Elég sok ember szenved ebben a betegségben, sajnos sok esetben tapasztalható, hogy bele akarnak szólni a másik életébe.
2021. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3. Max Budapest adnak annyit. Ott el tudom képzelni, de itt vidéken biztos nem.
2021. júl. 18. 15:45
 7/11 A kérdező kommentje:
De még ha adnának se szakitom meg magam 300 ezer forintért. Amit sikerülne félre tenni azt utánna költhetem orvosra.
2021. júl. 18. 15:48
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajtsd el a fenébe az ilyen embert. Valamilyen személyiségbeli problémája lehet.
2021. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Mondom, erős fizikum kell.
2021. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerinted nem tudom? Azért írtam amit írtam. Én átlag vagyok nagyon kevés izomzattal. Inkább zsír van rajtam.
2021. júl. 18. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!