Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeljem ezt,nehéz...

Hogyan kezeljem ezt,nehéz együtt élni vele?

Figyelt kérdés
Munkába mindig azt kapom, hogy milyen lassú vagyok és pörögjek fel, már oly annyira idegesítően szinten , hogy teljesen ki vagyok tőle. Kereskedelembe dolgozom, munka körömbe tartozik, kasszázás, árú átvétel, vagy kiadás, árú töltés stb. Nem érzem, hogy verseny lenne az egész dolog és ezt gyorsan kellene csinálni. Én ilyen vagyok, egész életemben mindent, a saját tempómba csináltam, nem tudok rajta változtatni. Aki, ugyan ilyen mint én, ő hogy kezeli az őt ért megjegyzéseket vagy életét?

2021. júl. 19. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Munkatársak mondják? Akkor mondanám, hogy jó, jó. Vagy oké. Aztán tenném, ahogy tudnám.


Főni mondja? Akkor neki megmondanám, hogy eddig is időre elláttam a feladataimat, de akkor megpróbálok valamivel jobban igyekezni. És tényleg megpróbálnám.

2021. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért lettem kirúgva egy szaros gyárból,mert túl lassan hajolok le,az nem volt probléma hogy 190 cm vagyok meg 120 kg...majdnem leszakadt a lábam/hátam minden műszak után HÁLA ISTEN hogy kirúgtak.


Amúgy kereskedelemben is hajtják az embereket ahogy én látom,jobb mint a gyár,de az is szar...szerintem keress mást,csak addig legyél ott ameddig muszáj.

2021. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából, azért is nehéz mert én nem érzem, azt, hogy tényleg lassú lennék és hátrányom lenne közben, a többiekkel szemben. Nem csúszok ki az időből mindent megcsinálok amit kell a legjobb tudásom szerint, azt nem értem, hogy nem 10 perc alatt csinálok meg valamit hanem 15 attól miért kell szóvá tenni, senki nem egyforma.
2021. júl. 19. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Azért szerintem az alapkérdés az, hogy amit munkát végzel és a tempód az hogyan viszonyul a cég működéséhez, és az előtted/párhuzamosan ugyanezt végzőkhöz. Mert erről, nagyon okosan, semmit nem írtál. :D

Teszem fel, te vagy egy oroszlánvadász fegyverhordozója. Amikor meglátjátok az oroszlánt, onnan számított 20 másodperc van rá, hogy odaadd a puskát a vadásznak, mielőtt közvetlen közelbe érne. De neked ez a művelet egy percig tart, mert ne sürgessen téged senki, a cigit is meg kell gyújtani... Akkor te erre a feladatra alkalmatlan vagy. És kész. Még szerencse, hogy téged is megesz az oroszlán, így nem viszed tovább a halált más vadászokra.

Szerintem kérdezd meg, elődöd mennyiért csinálta ugyanannyi idő alatt a kétszeresét, mint te, és ezen elgondolkodva nyugodtan javasold a főnöködnek, hogy vegye le a fele fizetésedet, és akkor hagyjon békén. Esetleg ez is beválik.

2021. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
34%
Szó végén az Ú, Ű mindig hosszú, kivéve áru, kapu, gyalu, stb.
2021. júl. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ hogy ki mondja ha a munkatársaid azzal ne törődj, ha a főnököd akkor picit hajts bele, amikor gyakorlaton voltam a boltban velem ugyanezt csinálták
2021. júl. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!