Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Máris elharapózott a melegek...

Máris elharapózott a melegek elleni erőszakhullám? Mikor lesz ennek az egész tébolynak vége? Ez kell a magyar népnek?

Figyelt kérdés
Minden lap megírja hogy napi szinten verik őket. Meleg kollégámat bántják lökdösik taslit adnak neki bzizzák a férfi mosdóban... Főnököm csak röhög rajta. Buszmegállóban felpofoztak egy szivárványos táskájú lányt a szemem láttára és közben mondták azt hogy mocskos leszbi! Azt hittem ilyen nincs csak a mesében. Miért nem tesz senki semmit ennyire homofób a magyar nép??? Már félek az utcára kimenni lassan csak mert van pár meleg barátom...

2021. júl. 20. 22:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Igen, és ez még csak a kezdet.
2021. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy majd jól megírják neked, hogy erről a melegek tehetnek, mert tolják az emberek képébe magukat, meg zaklatják a gyerekeket az iskolában, meg mittomén.
2021. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Sajna igen, nem bír ez a níp feszkó nélkül meglenni, főleg, ha van egy főhangadó, akinek garantálom, hogy áll a f*a, amikor "akcióharcellenségakcióterv" és társairól pofázik.
2021. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként mikor láttad hogy a lányt fellökik csináltál valamit?
2021. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Engem még sosem bántottak azért mert meleg vagyok, és nem is nagyon találkoztam olyannal hogy valakit emiatt bántottak volna. Persze ez egy létező jelenség, csak nem kell túlzóan felnagyítani. Azok az emberek akik feljogosítva érzik magukat hogy bántalmazzanak valakit mert meleg, egyébként millió más ürüggyel is nekimennek embereknek.


Egyébként bocsi de eléggé kitalált, kamu sztorinak tűnik amit írsz de szomorú ha ezek tényleg megtörténtek. Mármint ha a kollégádat minden nap verik és szidalmazzák a WC-ben akkor miért nem teszel/tesztek valamit? Azért ez nem áll meg egy főnöknél, és nem tudom hol dolgoztok de amikor még diákként betanított munkakörben dolgoztam, még azokon a szar helyeken sem hagytak semmi ilyesmit. Szóval nekem eléggé irreális amit felvázolsz.

2021. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is elég provokatív kamuszagú a kérdés, sehol nem látok ehhez hasonló témájú cikkeket, hogy Budapesten megnövekedett volna hirtelen az erőszakhullám az 5 betűsök ellen.
2021. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Kamu.
2021. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
87%

#5: pedig vannak ilyen fos helyek. Pontosan ugyanaz a szisztéma, mint amikor a cigány üti a(z általában gyengébb) magyart az iskolában, munkahelyen, és a felettesek nem tesznek semmit abban bízva, hogy az illető, akit bántanak, magától el fog oldalogni.

Mert az a procedúra, amit ebből LEHETNE csinálni, senkinek nem éri meg azt a több éves hercehurcát. Meg azt a népharagot, ami utána rázúdulna úgy, hogy semmit nem változtatna ezen a már-már hungarikummá eszkalálódó eszmén, mely szerint az erősebb kutya... fog szexelni.


Cáfoljatok meg, ha hülye vagyok, de nagyon sok helyen ezt látom.

2021. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mondjuk kivágták az olyat aki a másikat verte, pedig nem elitiskolába jártam. A pedagógus helyzetét pedig nem is hasonlítanám egy munkáltatóéhoz, előbbinek azért lehet korlátozottabb a mozgástere.

Persze, aztán lehet hogy tényleg van ilyen fos hely de én még nem találkoztam ilyennel, annak ellenére hogy nem a Buda szélén fekvő villámból jártam a sportautómmal a belvárosi irodaházba meg vissza. Ha van ilyen az elég extrém, és ne ezt állítsuk be általánosnak. Vagy neked az a tapasztalatod hogy jellemzően a dolgozókat itthon a munkahelyeken a WC-ben püfölik és senki semelyik szinten nem tesz semmit? Láttál erre konkrét példákat?

2021. júl. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%
A fidesz homoszexuális gyűlőletkampánnyal akarja megnyerni a 22-es választást, úgyhogy addig biztosan nagyon durvulni fog a helyzet.
2021. júl. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!