Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem túl nagy mell, de mégis...

Nem túl nagy mell, de mégis lóg problémával küzd még valaki?

Figyelt kérdés

C kosaras melleim vannak, nem annyira nagyok, de azért láthatóan lógnak picit. Mármint annyira, hogy a ceruza tesztet állják. Engem eléggé zavar a dolog, persze melltartóban nem látszik, de nyáron vannak ruhák, amiket jó lenne melltartó nélkül viselni, csak hát így egy picit kínos. Meg amúgy is kúp alakú mellem van, nem az a szép kerek, mindenhogyan látszik, hogy nem előnyös nekem melltartó nélkül lenni.


Kamaszként is szétcikiztek 12 évesen, hogy ne horjak pamut melltartót, csak kosarasat, mert az én melleimnek nem való az a fajta. :( :(


Amúgy ránézésre olyan mintha a mellem felső részén "nem lenne anyag" csak alul. 25 éves nem szült nőként ez olyan kellemetlen. :( Húgomnak D-s melle van, de neki rendesen középen van a mellbimbója nem olyan fitty mint nekem.



2021. júl. 21. 19:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincsenek egyáltalán nagy melleim, de régen túlsúlyos voltam, lefogytam, és hát igen, lógnak. Ez van. És még nálad is fiatalabb vagyok. :D Megműttetni nem akarnám őket. Igazából annyira engem nem zavar. Most ha valaki emiatt elutasítana, akkor ez van, de nekem nem számít annyira, hogy milyen a mellem. Igazából nem akarok kihívó ruhákat hordani, meg semmi ilyesmi, szóval igazából nekem annyira nem számít, hogy milyenek, sosem tartottam fontosnak. Melltartó nélkül pl. nem szoktam lenni, nem kényelmes, szóval ruhában okésan néznek ki a melltartó miatt. És igen, ennyi. Engem nem zavar, igazából nem is tartom csúnyának, igazából elfogadtam, hogy ez van. Számomra nem annyira fontos, hogy miképp néznek ki.


De igen, ne engedd, hogy mások véleménye befolyásoljon. Ha te jól érzed magad melltartó nélkül, akkor legyél úgy. Az emberek úgy is simán találnak valamit, ami nem tetszik nekik rajtad.

2021. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nyilván nem fog érdekelni egy szexuálisan túlfűtött huszonéves srác válasza, de szerintem az ilyen mellek is nagyon szépek. :)


F

2021. júl. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező, és a 11 es.


Szerintem cseppet se aggódjatok e miatt, főleg te, kedves kérdező.

Én tudom, hogy a nők csak akkor tetszenek maguknak, ha jó kemény, mereven álló, rugalmas mellük van.

De higgyétek el, hogy rengeteg férfinek bejön, ha a nő melle nem "tökéletes".

Sok férfinek bejönnek az un. "lógós" mellek.

Nekem pl mindig bejöttek. Pont azért, mert ami nem tökéletes, az különleges, és ez nagyon izgató.

Volt barátnőm, akinek drasztikusan lógtak a mellei.

Leült, és lelógott a combjáig.

Én sokszor a látványtól orgazmushoz jutottam.


Amelyik férfinek e miatt nem kelletek, azzal nem érdemes foglalkozni.

Fog majd jönni olyan, akinek ez tetszeni fog, hidd el.

Ne idegeskedj emiatt.


Azt elhiszem, hogy nyáron így nem tudsz melltartó nélkül járni, de hát egye meg a fene.

Ennél több baj soha ne legyen

2021. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Először is nem jöhetsz be mindenkinek, másodszor sokaknak bejönnek a lógósabb mellek. Én hősies módon bevállalom azt is, azon ne múljon, sőt ugyanúgy lehet vonzó, mint egy feszesebb, ez tényleg csak ízlés. Tehát azt tudom mondani, hogyha egy publikus helyen szemügyre vennék egy párost(mert mi mocskos férfiak ilyenek vagyunk), amik elárulják, hogy merre húz a gravitáció, nem kezdeném el üvölteni, hogy vegyen már fel melltartót, sőt még pozitív, hogy magabiztos, hogy nem érdekli mit gondolnak mások, és ez a lényeg. Magadért öltözködj, ne másért. Nincsen veled ilyen téren semmi gond.
2021. júl. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
50%
Kösd fel!
2021. júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
😃😂😃😂😃😂😃😂
2021. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Jaja, támassza ki ceruzákkal...

Egyébként senki nem fog azzal foglalkozni hogy felsőn keresztül hogy áll a melled ha csak nincs túl hideg és szúrják át a pólót.🤷‍♂️ Max némelyik férfi fogja észrevenni, de ha már oda szegezi tekintetét, akkor nem azért mert annyira zavarnák a melleid...

2021. júl. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ez a ceruzateszt egy akkora baromság, mint a mindenféle tiktok trendek, hogy ha nem elég keskeny a csípőd vagy az arcod nem elég szimmetrikus akkor ásd el magad. Valójában az emberek nagyrésze nem teljesíti ezeket a kategóriákat. A természetes mellek lógnak. Van egy pár szerencsés akinek nem lóg de általánosságban szerintem 10-böl 8 megbukna a ceruza teszten. A C pedig nem is kicsi méret.
2021. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is ilyen melleim vannak, csak B kosárral (és hatalmas bimbóudvarral). De megnézve a családom női tagjait... hát, ez már csak rosszabb lesz nekem. Az exem nem volt hajlandó levenni rólam a melltartót emiatt szex közben, képzelheted micsoda önbizalom romboló lehetett, nagyon sokat sírtam miatta. Most pénzt gyűjtök plasztikai műtétre, annyira gátlásos lettem miatta. Talán jövőre összejön.
2021. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
19-es sajnálom. :( Bimbóudvarom nekem is nagy. Én szemműtétre gyűjtök mert nagyon rossz a szemem sajnos, jó lenne ha kevesebb dioptriával megúsznám (ezt teljesen helyretenni nem lehet sajnos).
2021. júl. 24. 23:33
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!