Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A homofób törvényt támogatókna...

A homofób törvényt támogatóknak mi a problémájuk az érzékenyítéssel?

Figyelt kérdés
A kérdés abszolút Nem provokáció, valóban érdekel a véleményük. Kinek ártanak és mivel ez az emberek? Miért baj az, ha kapnak egy kis népszerűsítést az iskolákban?

2021. júl. 21. 22:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
48%
Mert rohadtul unalmas a folyamatos túltolt melegpropaganda. A gyerek azért jár iskolába, hogy tanuljon, nem pedig azért, hogy megismerje az éppen aktuális exhibicionista aberrált drag queen divatot.
2021. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
58%

Nincs szerencséd, hogy elsők között válaszolok, ellenérvek nem igazán szoktak utánam jönni szal kevés lesz a hsz. :)


A melegekkel a legtöbbünknek a világon semmi baja sincs. A túlzott és határok nélküli szélsőséges propagandával viszont van. A népszerűsités/érzékenyités/propaganda nevezzük akárhogy - mindenképpen káros és radikális. Egy másik válaszomban összeszedtem, hogy miért, bemásolom ide is.


A nemi identitás tinédzserkorban alakul ki (bár igyekeznek azt hazudni, hogy születésnél), s így a kiskorúak befolyásolhatóak.


Egyéb nagyon romboló hatása is érzékelhető az LMBTQ propagandának. Néhányat megemlítek ezek közül, mindegyik után jelölök forrást. Emiatt a heterofóbok majd nem fognak tudni ellenérveket felhozni és lepontoznak.



- Nincs kőbe vésve születés előtt vagy kamaszkor előtt az identitás, ennek ellenére a propaganda egyik alappillére az a hamis állítás, hogy a meleg ember melegnek született. Holott a legmerészebb hipotézisek szerint is csupán 25%-ban okolhatóak a genetikai hajlamok, a többi környezeti hatás, neveltetés, társaktól jövő nyomás, etc.


[link]



[link]



- Az LMBTQ propaganda hatására veszélybe került a vallásszabadság. Finn országban pl letöltendő börtönt kértek arra a politikusra, aki a Bibliából idézett egy részt (Róma 1:24-27), ahol az Újszövetség tiltja a keresztények számára a homoszexualitást.


[link]



- Ezenkívül érdemes megnézni a Prideon vonuló személyeket. Elég sok a szivárványos Jézusként vonagló, vagy Bibliát nyalogató egyén. Őket el kell fogadni, de ők meggyalázhatják a keresztényeket.



- Az LMBTQ propaganda megfertőzi a gyerekeket. Mint említettem, pubertás kor előtt semmiféle identitásról szó sem lehet, ennek ellenére kiskorúakat vetnek nemi átalakító műtét alá, vagy ezt megelőzően hormonblokkolóval készítik elő a műtétre. [link]


- Még a legelfogadóbb full liberális országokban is növekszik az aránya a népszerűsítés hatására fiatalon nemváltó műtéten átesett egyének között az öngyilkosságnak.


[link]


- Kanadában az apa a kiskorú lányát 'lányomnak' szólította, ezért elzárással büntették, ugyanis az LMBTQ propaganda és az iskola pszichológus hatására épp fiúnak érezte magát. A hatóságok szerint a lányát lányának nevezni családon belüli erőszak. [link]


- Vehetjük példának Hollandiát, ahol éveken keresztül nyíltan pedofil párt is szabadon működött, gyermekek megerőszakolásáról cserélgettek videót a gyűléseiken és az Európai bíróságok szerint is ez rendben volt.


[link]



- A liberális országokban sérül a gondolatszabadság és a demokrácia. Azokat a személyeket, akik nem értenek egyet az LMBTQ propagandával, lazán elbocsáthatják a munkahelyükről. Lásd Petry Zsolt németországi magyar kapusedző esetét. Gulácsi elmondta a véleményét, hogy ő szivárvány család párti, Petry elmondta, hogy ő nem. Találd ki kit rúgtak ki és kit dicsértek meg.

Vagy ott van Nick Vujicic, akiről korábban előszeretettel cikkezett a liberális média. A kirúgásáról persze nem, ugyanis a demokratikus európai értékekkel rendelkező nyugaton nem fért bele, hogy abortusz és LMBTQ ellenes.


[link]


[link]


Ha már sport, ott van a legutóbbi EB példának. A németek a magyar himnusz közben fujjoltak, szivárványos zászlót lengettek, sőt be is futottak szivárványos zászlóval a himnusz alatt a pályára. Ez mégis rendben van. Pár magyar szurkoló egy "lmbtq? nein, danke" feliratú táblát tartott válaszként, ami az UEFA szerint szabálysértő és büntetést kapott érte a válogatott...



- Transzvesztita versenyzők teszik tönkre a női sportokat, sőt szépségversenyeket is.


Kézilabda, súlyemelés, futás? Mindegyik sportban vannak már férfiak, akik nőként indultak és nyertek. Rengeteg példa van, most egyet linkelek. Szépségversenyt vagy dalversenyt is megnyernek, akkor is, ha egyébként nem ők lennének a befutók, de mivel LMBTQ személyek, ezért mindenképpen rájuk szavaznak.


[link]



- Megemlíthetjük a gyermekeknek szóló mesékben a totálisan oda nem illő meleg karaktereket.



- Azt már csak félve említem, a pedofilok hány százaléka meleg, (megsúgom, ha az emberek 8% meleg és a pedofilok 56%-a, akkor az nem 6%-al több).


Erről cikket nem találsz, mert ugye erről nem szabad beszélni szabad Nyugaton. Bár ha így haladunk, Magyarországon már lehetlesz. De 1-2 óra alatt kiszámolhatod, ha rászánod, egy kis kutatás ;)



Remélem kielégítő volt. No, ezt szeretnénk Magyarországon elkerülni. Aki meleg, az legyen meleg. Maradjon magánügy, ne tegyék közüggyé, s főleg ne próbálják befolyásolni a gyerekeket! Az iskolákban meg matek órán számolni tanítsák a gyerekeket, ne az omniszexualitást tárgyalják.


A magyar média nagy része még most is liberális és ömlik a ferdített infó, pl a kémia tanár panaszkodik, hogy nem taníthatja a transzszexualitásról a gyerekeket. Kérdem én, kémia órán minek?


Vagy megvertek két meleg orvost. Miért van kiemelve,hogy meleg, mikor 'báttya adjál cigit' emberek verték meg őket, akik nem is tudták, hogy melegek?



Összefoglalva, bár sosem szavaztam a Fideszre, de a magyar kormány döntése helyes. A melegeket sem bántottam soha, nem inzultáltam, nem szóltam be, ezután sem fogom. De a propagandájuk veszettül káros, kirekesztő és súlyosan sérti a szólásszabadságot is. Erről a legtöbbjük nem tehet, ők sem mind értenek egyet az ilyen agresszív propagandával. De ettől még ez a propaganda veszélyes marad a fent idézett okokból.


Ezek után mond, hogy az agymosott progagandát hírdető NGO-k és az őket támogatók nem ártanak senkinek.

2021. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 steven95 ***** válasza:
41%

#2 Kedves kettes:

1. Mert a mondandód meghaladja az 1000 oldalt, igazabb nem lesz.

2. Mert teli tűzdeled forrásokkal a hozzászólásod, a forrás által nem igazolt saját gondolataid nem lesznek igazabbak.

3. Mert ha linkelsz forrást, nem jelenti, hogy a többi állításodhoz szükségtelen.

4. Mert egy történet egyik felét elmondod nem világít rá a teljes ok-okozati láncra.

5. Hogy felhasználsz egy kérdést az esszéd terjesztéséhez, ami nem is válasz a kérdésre, nem valami szép dolog.


Köszönjük a fáradalmas forrásigazolás-keresésed. Lekötelez, hogy egy ilyen, magabiztosan a saját igazáról meggyőződő hozzászólást olvashat az oldal felhasználó-tábora.

2021. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
35%
Képtelen voltam végigolvasni kettest, annyira hosszú.
2021. júl. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
62%
3. Érintett vagy?
2021. júl. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem provokáció lenne, akkor nem "homofób törvény"-nek hívnád.

A homofób az a 2. hozzászóló aki attól fél, hogy meleggé változtatják a gyerekeket. Az ilyen embereket nem kell belevonni a diskurzusba.


Én egyszerűen nem kényszeríteném a gyerekeket arra, hogy erről kelljen előadásokat hallgatniuk, mert szerintem a téma nem nekik való.

Akik nem így gondolják, azok már elfelejtették milyen volt gyereknek lenni, és képtelenek tekintettel lenni rájuk.

2021. júl. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
23%
Steven, látom magadra vetted. :)
2021. júl. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
65%

A 2-est hozzászólót lepontozták az érintettek, pedig kb így gondolják a heterók, főleg akik gyerket nevelnek.

Ugye mivel a melegek közt nincs természetes szaporulat, így próbálják az utánpótlást biztosítani. Szerintem pontosan tudják, hogy a 2-es kollegának igaza van, de ezt nem lehet elismerni nyilván, mert akkor borul a terv. Amúgy személyes véleményem, hogy itt, Közép, Kelet-Európában nem lesz könnyű dolguk.

2021. júl. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
57%

A kettesnek teljesen igaza van.

Az én személyes véleményem az, hogy minél több az idióta nekünk annál könnyebb dolgunk van. A világ meg egyszer úgy is elfog pusztulni.

2021. júl. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
35%

Undorító amit az LMBTQ művel, nem értem hogy mi a francnak hagyják garázdálkodni őket. Törvényileg be kéne tiltani őket az egész világon!


Rengeteg gyerek életét tönkre fogják tenni a hülyeségeikkel..


Kiskorú gyerekeknek engedélyezik a nem váltó műtéteket, akik erről még nem képesek racionálisan dönteni..


Egy 12 éves kislány átesett a klimaxon, mert férfi hormonokat adtak neki...


Miért akarják ezt az emberek, miért támogatják EZT A FÖRTELMET??

2021. júl. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!