Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem úgy hogy nem...

Csak én érzem úgy hogy nem tudok különböző korosztályok hoz be illeszkedni?

Figyelt kérdés
Legyen szó (öregek felnöttek gyerekek akkar a velem egy idösek )Most így érzem hogy sehol nem tudok be illeszkedni jól érezni magam.Hiába vanak körülöttem olyan emberek akik velem még bizalmasak is .Úgy érzem senki nem ért meg.Ha el mondanám pedig tartok attól hogy hátba szúrnak.

2021. júl. 23. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Igen.
2021. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy lány vagy?
2021. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Én soha nem illeszkedek be sehová, ez az egyik legjobb tulajdonságom. Van néhány igazi barátom, akik önmagamért szeretnek, ennél több nem kell.
2021. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, én se tudok
2021. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En sose tudtam a tizeneves korosztalyhoz beilleszkedni, tinikent sem... nem voltak barataim kozepiskolaban, most sem ertem meg oket. Idosebbekbol allo tarsasagba mindig siman beilleszkedtem.
2021. júl. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindíg így érzek,ezért szinte nincsenek is barataim🤷🏼‍♀️ kiskorom óta azt érzem hogy mások valahogy nem olyanok mint én és vagy csak kihasználnának,ezért inkább nem is kerestem magamtól soha mások társaságát
2021. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Lány vagyok Amúgy

3 válaszoló Én bisztos vagyok benne hogy szívesen meg hallgatnak a barátaim és segítenek.De a viselkedésük alapján valami vissza húzz.Mert ha nem egy egyhangúan viselkedem például van mikor (jó kedvem vagy szomorú vagyok )azt mongyak min van veled te nem ilyenen vagy nem szoktál így viselkedni. Ha kicsit önmagam. Vagyok már meg vetnek Ezt nem nagyon nevezném barátságnak

2021. júl. 24. 10:57
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem ismernek pedig együtt nöttűnk fel

6 anonim pontosan így gondolom nehéz úgy barátkozni ha tugyuk fel használhassák ellenünk.Egyul jobb .Én barátkozom de bizalmasan már nem megyek bele,mégha más magáról mindent el mond akkor sem.Csak ép hogy legyek társaságban mert társas lények vagyunk.

2021. júl. 24. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!