Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A középkorú nők (45+, de...

A középkorú nők (45+, de inkább 50+) túlnyomó része miért a rövid haj mellett dönt?

Figyelt kérdés
Mármint miért számít cikinek, ha egy idősebb nőnek hosszú haja van, akár ősz, akár nem? Ahol lakok alig látni hosszúhajú idősebb nőket, de ők is kontyban hordják. Ma már cikinek számít ez a nők körében, és inkább rövidre vágatják? Pedig a férfiaknak jobban bejönne a hosszú haj, ez egészen biztos. Az hogy "kényelmesebb viselet" az nem indok. A huszon, harminc évesek nem vágatják le csak azért mert "kényelmesebb", pedig köztük is sokan dolgoznak és családjuk van. Az indok az lehet (minden sértődés nélkül), hogy egy bizonyos kor után már úgy érzik a nők, hogy nem kell adniuk magukra? A megfelelési kényszer, ami pár évtizedig bennük volt, ösztönösen kihal egy idő után?

2021. júl. 23. 17:10
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
72%

Azokra jellemző, akiknek nincs akkora anyagi háttere...


Meg ennyi idősen rájön az ember, hogy a jó közérzet, a kényelem a legfontosabb, és a rövidebb haj nagyon előnyös tud lenni, amellett, hogy mutatós...


Aki egésznap robotol, annak könnyebb

2021. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Nem előnyösebb, sőt. Nekem jobban tetszenének hosszú fürtökkel. Ez már csak ilyen megszokás, hogy mi a divat, egyik megy a másik után.
2021. júl. 23. 17:15
 3/59 anonim ***** válasza:
90%

Én nem tudnám elviselni hosszabb távon a rövid hajat. Így meghagyom félhosszúra (vállig érő.)


47/N

2021. júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
14%
Lusták.
2021. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
84%
37 vagyok és kb 12-től 15 éves koromig volt életemben először és utoljára hosszú hajam. Annyi bőven elég is volt belőle. Azóta csak rövid kleopátra meg hosszabb pixie frizuráim voltak. Így is bejöttem és még mindig bejövök bőven elég pasinak.
2021. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:
De akár össze is lehetne hasonlítani Kiszel Tündét és Müller Cecíliát. Két idős nő, rövid vagy hosszú haj. Olyan mintha legalább 20 év lenne köztük, pedig egyidősek. Utána rájön mindenki, hogy a rövid haj nem fiatalít, nem előnyösebb, sőt. Ennyit számít a dolog.
2021. júl. 23. 17:18
 7/59 anonim ***** válasza:
24%

Nem kell eufemizálni. Nem 45, hanem 30. Én ki lehet mondani, hogy Karen frizuráról, öregasszony frizuráról beszélünk, és hogy általában extrém elhízás is társul hozzá.


A szép nyugati elfogadó társadalom átka...

2021. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
87%
6-os Ez hülyeség. MC hosszú hajjal sem lenne csinos, KT meg elég jól nézne ki röviddel is.
2021. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
70%

Én Szél Bernadetten csodálkoztam, amikor megjelent rövid hajjal.

Mintha 20 évet öregedett volna.

2021. júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
71%

Igen, biztos nagyon mutatós és a fiatalos a hosszú ősz haj, ami hullik és száraz, vagy a szőkére festett, ami seprűs és száraz, főleg, ha nem áll jól, a lenőtt hajtő csak tovább dob rajta.

Egy bizonyos kor fölött dönteni kell, hogy hosszú haj, vagy festett haj, a kettő együtt nem megy. Mivel a rövid festett még mindig jobban fiatalít, mint a hosszú ősz, így marad az első.

Az meg senkit nem érdekel, hogy Random Jóska mit gondol a hosszú hajról.

2021. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!