Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szégyen, ha valaki Pride-ra...

Szégyen, ha valaki Pride-ra jár felvonulni?

Figyelt kérdés
Milyen véleménnyel vagytok róla?

2021. júl. 24. 22:34
A kérdező szavazást indított:
Igen, lenézem
Hátrány ha valaki elmegy felvonulni
Egyáltalán nem szégyen
Ez részben büszkeség is
67 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2021. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Ő dolga. Egyszer én is megnézném az eseményt, pedig heteró vagyok. Kíváncsi vagyok már pár éve, de egyszerűen nem jutok el soha.
2021. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
A heterók sem vonulnak fel, miért teszik az ellenkezőjét melegek?
2021. júl. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem, csak felesleges szerintem, minek?Hátha benne lesznek a rtl híradóban vagy 444-en?^^
2021. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem, barátnőmmel ki akartunk menni, mint egy heteró pár, de nem ért rá én meg egyedül nem akartam kimenni.


Nem a felvonulás jellege miatt, csak szimplán kényelmetlenűl érezném magam a tömegben teljesen egyedül.

2021. júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%

Másnak is lehet lenni kulturáltan, tisztességes életet élve, boldogságban valakivel. Én nem tartanám meg ezt a rendezvényt, mert ez a kezdetektől nem az elfogadásról, összefogásról, felvállalásról szól, hanem arról hogy ki tud átöltözve (vagy inkább vetkőzve) nagyob ri.anc módjára riszálni. Aki hölgynek érzi magát, az nem fog tangában pávatollal díszítve kimenni utcára és nem beszél így, ilyet csak k.va csinál és aki azt várja hogy mindenki átmenjen rajta.

A k.vát sem mutogatjuk egymásnak és gyerekeinknek, hogy nézd meg milyen jól teszi, hogy felvállalja a testét, milyen okos és ügyes hogy ő nem ragad le 1 partnernél. Nem becsüljük sokra, főleg nem ha dicsekszik is vele.

Egy valamire való nő vagy férfi ezt a rendezvényt magára és párjára nézve sértőnek érzi, ahogyan mi született nők és férfiak is, ha azonosítanak minket egy utcalánnyal vagy selyemfiúval!

2021. júl. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%

23:10

Abszolút egyetértek. Ennél már csak a BLM talán a rosszabb.

2021. júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%

7# Itthon nincs BLM, maximum ha akarsz elmész törökoszrágba tüntetni hogy Hungarian Lives Matter :D


Vagy ugyan ezzel elmész Bécsbe, oroszokhoz, lecsatolt területekre stb...


Itt mi vagyunk az elnyomottak.

2021. júl. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%
Tudom, hogy nincs, de az idegen hatalmak próbálják sajnos erőltetni.
2021. júl. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Én nem azt mondom, hogy lenézem de soha nem vennék részt ilyenen, számomra az, hogy ennyire a felszínre tört a homoszexualitás még mindig megdöbbentő és nem tartom helyesnek.


Én azt mondom, hogy ez már túlzás. De ez csak az én véleményem, ha másnak ez elfogadott akkor oké, nem kötekedésből írtam.

2021. júl. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!