Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez egy jel? Végig akartam, az...

Ez egy jel? Végig akartam, az utolsó pillanatban pedig nem. Mi a helyes?

Figyelt kérdés

Már fél éve van egy nagy vágyam, végig nagyon akartam, de végig bennem volt egy nagy félelem, hogy vajon meg tudom-e tenni, ha eljön a nap, és ha igen, akkor sikerülni fog-e. Pénteken lesz a nagy nap, hogy meglépjem, régóta várom ezt a napot. De már tegnap rámtört egy rossz érzés, hogy biztos akarom-e ezt az egészet, lehet, hogy nem is. Már olyanokon gondolkodom, hogy hagynom kellene az egészet, biztos ez egy jel, hogy valójában nem is akartam. De lehet, hogy csak a félelem beszél belőlem.


Elég ködös, tudom, de a téma nem is fontos. Csak az érzéseim, fél évig nagyon akartam, de előre féltem miatta, most meg hogy megtehetném, jönnek a gondolatok, hogy nem is lenne jó, stb. Mit gondoltok, ez egy jel lehet, hogy talán hagyni kéne az egészet?


2021. júl. 27. 23:20
A kérdező szavazást indított:
Lépd meg, fél éven keresztül erre vártál, csak a félelem miatt érzed ezt
A célhoz közel már érzed a dolog súlyát, jobban át tudtad gondolni, valós lehet az érzésed, hogy nem lesz jó
31 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz úgy tanácsot adni, ha a témáról sem írsz. Ha akarok privátban elmondhatod.
2021. júl. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tedd azt amit helyesnek látsz! :D
2021. júl. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Téma nélkül tényleg kicsit nehéz akármit is mondani. Mindkettő lehetőség lehetséges, ezt neked kell érezned/tudnod.
2021. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Röviden: szív ügy... fél éve kiment ideiglenesen külföldre, nemrég jött vissza. Pénteken találkozunk, akkor megmondanám neki, hogy komolyabban érdekel. Eddig végig csak jókat gondoltam az egészről, most kezdődtek az olyan gondolatok, hogy miért is nem passzolnánk össze, stb.
2021. júl. 27. 23:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló történet volt baráti körben. Jelenleg pedig 3 éves házasok.
2021. júl. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De már lassan tényleg sikerült magam teljesen meggyőzni, hogy nagyon különbözőek vagyunk, és nekem másra van szükségem, ha össze is jönne, akkor hamar vége lenne. De akkor fél évig ezt miért nem éreztem? Tényleg csak a félelem lehet?
2021. júl. 27. 23:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudod eldönteni, te ismered azt a személyt, nem mi. Ha te szerinted összeillenétek, akkor hajrá. Lehet, hogy csak saját magadban eldöntöd, hogy úgy sem lennetek meg, aztán már ezt elkönyvelted. Nem tudod amíg meg nem próbálod.
2021. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy a félelem. Ha elszalasztod, utána ugyanúgy fogod kínozni magadat. Mégis mitől félsz: vagy elfogadja vagy nem, ez a két lehetőség van. Utóbbi esetben se dől össze a világ, de te megtetted a te részedet. Hogy nem illetek össze, azt meg ráérsz a tapasztalatokra alapozva megállapítani, nem feltételezés útján.
2021. júl. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

És ha hamar vége lenne? Addig együtt lennétek, amíg mindketten jól érzitek magatokat a másikkal. Ha ez egy hónap, akkor egy hónappal több boldogságban lesz részed, mintha meg sem próbálod 🤷‍♀️

Engem soha nem tartott vissza egy alakuló kapcsolattól az a gondolat hogy mi van ha nem leszünk együtt örökre. Nyilván nagyon kicsi az esély hogy az ember talál valakit akivel sírig tart. A jelent kell élvezni, mert egyikünk sem lát a jövőbe. Meg kell ragadni a lehetőségeket, olyan rövid az élet.

33N

2021. júl. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél bátor. Jobban fogod bánni, ha meg sem próbálod, és mi lett volna, ha, mint ha nem sikerül. Legalább tiszta vizet öntesz a pohárba
2021. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!