Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szemészeten voltam, a doki...

Szemészeten voltam, a doki pedig flegma boszorkány volt. Megkérdeztem, rossz napja van-e? Mire ő szinte megölt a tekintetével. Most ez miért szemtelenség, bunkóság tőlem?

Figyelt kérdés

Rendelési idő előtt 1 órával ott voltam, kaptam sorszámot, voltak négyen előttem már. Várakoztam 3 órát és 10 percet, maszkot egy percig le nem vettem. Sorra kerültem, nem jópofiztam, nem húztam az időt, a nő mégis olyan flegma volt, hogy elmondani nem tudom. Sietetett (isten bocsá', elgondolkodtam 5 mp-ig, hogy mennyi ideje van gond a szememmel), és amikor mondtam, hogy szemüveges vagyok, csak nem hordom (és nem mondta, hogy mit akar), mondta, ne szórakozzunk, vegyem fel a szemüvegemet (megvilágosodás magamban: aha, szóval a táblát kell néznem). Minden szó nélkül tettem amit mondott, akkor és utána, viszont távozáshoz közel, mikor már a gyógyszert írta, és akkor is volt némi flegmaság a hangjában felém (az asszisztenshez nem), megkérdeztem: Elnézést, rossz napja van?


Nem voltam vele flegma, se lekezelő, még csak egy mukkot sem szóltam a köszönésen kívül fölöslegesen, csak a kérdéseire feleltem röviden. Megadtam neki a kellő tiszteletet, pofákat sem vágtam a maszk alatt, szemöldököm sem ugrott. Tehát normálisan, de őszintén megkérdeztem. Aztán fel volt háborodva.


2021. júl. 28. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Valszeg az volt.
2021. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Mert ilyen nem illik kérdezni, ugyanis ezzel kvázi szembesíted azzal, hogy bunkó volt. Modortalan voltál, igen.
2021. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Az egyik az, hogy a betegeken vezetik le a frusztrációjukat. Van egy felsőbbrendűségi tudatuk is, ebben biztos vagyok. Egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hány, csak normális, orvossal találkoztam, várjál, 3.

Szerencsére én keveset járok dokihoz, de anyukámmal is bunkó módon beszélnek, rendszeresen panaszkodik.

A másik fajta, amikor a gyereket viszem, amelyik levegőnek néz, mint ha ott se lennék, ignorál.

Egy szó mint száz, én rühellem, úgy az összeset. Ugye, ha pofán vágod mondjuk, mert úgy beszél veled, mint egy darab sz4rral, akkor az közfeladatot ellátó személy elleni erőszak, amit persze ők is tudnak.

2021. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Csak nem Sárvár? Ugyanez volt velem is múltkor a szemészeten. Szinte szó szerint.
2021. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4-es: Nem Sárvár. Budapest.
2021. júl. 28. 17:44
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Az én szemorvosom is ilyen bunkó, de ő mindig. Sokszor még be is szól (nem csak nekem).
2021. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Persze van olyan, akit könnyen fel lehet idegesíteni...
2021. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Én is így jártam, azóta inkább nem megyek szemészetre. Ha bármi van, inkább valamelyik optikába megyek, ott szinte mindig kedvesek szoktak lenni (egy kivétel volt eddig: egy szemész szakorvos)
2021. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ha tehettem volna, én is kihagyom, de sajnos már nem tudtam megúszni, mert begyulladt a szemem alatt egy dudorszerű valami, aminek nem is kéne ott lennie.


Egyébként hasonlóan jártam anno a bőrgyógyászaton. Kivétel annyi, hogy ott 2 hónapot kellett várnom azért az 5 percért, amit bent töltöttem Dr. Fapofánál, aki annyira letojta a bajomat, hogy gyötrelem volt nézni a pasit.

2021. júl. 28. 18:08
 10/16 anonim ***** válasza:
21%

Add ki magadból.


Dokihoz meg nem csevegni mész.

2021. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!