Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a fontosabb szerintetek...

Melyik a fontosabb szerintetek egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tudom a kettő keveréke lenne az igazi, de ha választanotok kéne, melyiket választanátok?

2021. júl. 30. 11:24
A kérdező szavazást indított:
Napi szinten sok közös program (mert szeretitek a hasonló tevékenységeket, pl sportot, filmezést, sorozatozást, kirándulást, strandolást stb)
Napi szinten hosszú beszélgetések érdekes témákról (mert hasonlóan látjátok a világot és hasonló dolgok érdekelnek titeket)
25 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem kellenek napi szinten a közös programok, az embereknek szüksége van "énidőre" is.
2021. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utólag eszméltem én is, hogy feleslegesen írtam a napit, leginkább arra gondoltam, hogy mikor közösen csináltok valamit, akkor melyik a jobb szerintetek, közös programok vagy hosszú és érdekes beszélgetések.
2021. júl. 30. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Keverve, ahogy írtad.
2021. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vhol a beszélgetés is egy közös program 😁


Meg azt nehezen tudom elképzelni, hogy vkivel mélyen eltudsz beszélgetni, de semmit nem csinálnátok közösen az érdekes témákon kívül. Míg simán lehet filmezni, strandozni olyannal is, akivel nincsenek meg a közös hosszú beszélgetés témák, hasonló világlátás...


Egyébként miért tetted fel a kérdést, ha kíváncsiskodhatok?

2021. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egymás kölcsönös megértése. Törödés, hogy minden hülyeségben melletted álljon, de ha kell elmondja miért volt hülyeség. Hogy ne csak akkor érezd jól magad vele, mikor melletted van, hanem akár egy egyszerű telefon beszélgetés/chat is... nem csak mikor pl elmentek strandolni, mert az alapból magától hozza, hogy egy jó program s jókedved lesz
2021. aug. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!