Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igyak vagy vezessek más is...

Igyak vagy vezessek más is nehezen dönt ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Le vizsgáztam autó vezetésből és nagyon nehezen tudok dönteni igyak vagy vezessek? Mert állandóan menni akarok. Elmentem a kocsmába is menozni hogy nekem van jogsi nekik meg nincs. De rájöttem nem ihatok semmi csak kólàt. Meg megyek össze vissza de így nem tudok inni. Most gondoltam iszok de mi van ha még.ki akarok majd menni kocsival? Faluban is szeretek menni hadd lássák én már nem gyalog járok meg biciklivel. Ilyen nehéz helyzetben volt más is?

2021. júl. 30. 18:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%
Ha nekem adod a kocsid és a jogsid elviszlek inni!
2021. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Jézusom, ha neked ez tényleg komoly dilemmát okoz, akkor nem vagy alkalmas vezetésre.
2021. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az autó nem azért van hogy egyfolytában menj vele ide-oda meg hogy azzal menőzz. Teljesen felesleges ezt csinálni. Ha olyan alkalomra vagy programra mész ahol várhatóan inni fogsz, akkor azt tudod előre és nem mész autóval. Ha meg nincs ilyen, akkor menj autóval oda ahova éppen mész. Ennyire nem nehéz ezt fejben lejátszani. Ha a vezetéshez elég érett vagy akkor ez se okozzon gondot.
2021. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Milyen világvége falu az, ahol még lehet "menőzni" azzal, hogy autód van? :D
2021. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Troll.
2021. júl. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem nem erdekel hogy döntesz de legyszi a kettot egyszerre ne. Mindig az ilyen hulyek miatt halnak meg artatlanok
2021. júl. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát ezek közt menő, még jogsijuk sincs a legtöbbnek. Vissza megyek gyalog kocsma zsebemben a jogsi hogy tudjam mutogatni. Hahaha
2021. júl. 30. 19:42
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
Vagyok annyira profi, hogy vezetés közben is tudok piálni, illetve piálás közben vezetni.
2021. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi van irigyek vagytok, hogy nektek nem megy egyszerre a kettő ?
2021. júl. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Menőzni, mert van jogsid? Én nekem 4 éve megvan, de sok ismerősöm nem is tud róla. Hogy miért? - Mert nincs kint facen, és nincs kiplakátolva mindenhova. És nem érzem magam többnek, mert van. Kiben van a hiba?....
2021. júl. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!