Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy utálom és nem...

Normális, hogy utálom és nem tudok továbblépni?

Figyelt kérdés

2 évet dolgoztam egy helyen majd jött anyukám tesója kívülről felettesnek.

Fura volt a helyzet, de elfogadtuk.

Meló előtt tipikus rokoni kapcsolat volt, semmi extra.

Majd 6 hónap után hivatalosan egy irodában több ember előtt kirúgott mert nem tudtam felvenni a tempóját. Legalább annyi lett volna benne, hogy négyszemközt megbeszéli velem.

Volt a búcsuztatom utolsó nap, a többi nő az irodába odajött puszit adni, elköszönni, de persze pont az a szerencsétlen volt aki oda se jött, csak üllt egy helyben.

Rokonlátogatásnál nagyon furcsa volt a kirúgás utáni első találkozás, és ha a témához odapasszolt, odaszúrtam neki pl."én egy pocsék munkaerő vagyok, itt tanúm is van rá". Majd ő volt az aki felhaborodott, hogy ezt nem tűri. Pont ő..szerintem vastag bőr van a képén.

Azon agyalok, hogy lehet egy pszchio, hogy ennyire simán kirúgja a rokonát, hidegvérrel.

Egy normális ember az ő helyében minimum egy kicsit kényelmetlenül érezte volna magát.


2021. aug. 2. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Nem az ő hibaja, hogy pocsek munkaero vagy, hiaba is probaltad meg cinkelni a csaladi ebeden, ott max te voltal a ciki.

Igaz, gec*fej volt, hogy több ember előtt rugott ki, de akkor viselkedj te is felnottkent. Kioszthattad volna munka utan, mint mar szemelyes rokoni viszonyban levo embert, hogy elhuzhat a busba, amiert ezt tobb ember elott megcsinalta veled.

De azzal elcelodni, hogy mekkora gec* ő, csak mert nem tartott eleg jonak, az szamodra kellene cikinek lennie. Attol mert rokon, nem fog megtartani egy melohelyen, ahol hatraltatod velemenye szerint a munkat. Es ez igy helyes.

2021. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Rokonnal mindenképpen máshogy bántam volna mint ahogy a leírtakban volt.
2021. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

#1

Pocsék munkaerő volt, de 2 évig elfelejtették valamiért kirúgni..na ja.


Bakker nekem nem kéne ilyen rokon az tuti.

Picit alacsony lehet az érzelmi intelligenciája a leírtak alapján.

Nem tudod megváltoztatni az embereket, de ignorálni viszont igen. Ne beszélgess vele.


Amúgy a rokon szúrta el az egészet. Hamár olyan gázul viselkedett melóhelyen akkor a családi tali előtt el kellett volna hívnia téged egy kávéra megbeszélni a dolgokat, hogy ne maradjon benned tüske.

2021. aug. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy r.adt melóról beszélünk, könyörgöm. Nem az életedet tette tönkre, csak szimplán nem teljesítetted az elvárásokat. Előfordul. Az más kérdés, hogy ha ilyenek hallok rólad, akkor biztos nem leszel felvéve, de ez a te bajod.
2021. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Istenem... Ismerek par helyet, ahol meg meg is ver a gore (epitkezes, segedmunka, vendeglatas stb), ha szarul vegzed a dolgod, lehetsz akar a gyereke is, sot. Nem babazsuron vagy, ahol apu megsimogatja a buksid, ha nem tolid eleg gyorsan a csattogolepket. Ez kokemeny penzrol szol, es meg csak nem is alvilag. Szerintem tedd ossze a kezed, hogy legalabb egy rokon elvarasainak nem feleltel meg, nem pedig egy felkapaszkodott, senkihazi jottment idegen tett lapatra.
2021. aug. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!