Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az probléma, hogy légyszíveseb...

Az probléma, hogy légyszívesebben így néznék ki?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta tetszik ez a stílus, nagyon-nagyon egyedi. Csak attól félek, hogy hátrány lenne. Erről lenne szó:


[link]



2021. aug. 2. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

tényleg nagyon egyedi

hogy hátrány-e, az attól függ mit dolgoznál, mert van munkahely ahol igen


tudom, hogy véleményt nem kérdeztél, de nekem ez a stílus nem eléggé férfias

2021. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj. Ha itt kérdezed meg, akkor valószínűleg érdekel idegen emberek véleménye. Így nem ajánlom, mert valószínűleg kapnál rá megjegyzéseket. Én nagyon örülök annak, ha valaki megtalálja a saját stílusát, de ez csak úgy működhet, ha hidegen hagy mások véleménye.
2021. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk ennél sokkal merészebb kinézetű emberek is dolgoznak, testékszerekkel, tetoválásokkal, pedig egy nagy multiról van szó, ahova csak diplomásokat vesznek föl. Szerintem a mai világban már sokkal elfogadóbbak a munkáltatók.
2021. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem van ennél extrémebb is manapság. Én kissé idejemúltnak látom ezt a stílust. Végülis elmegy, de az a hajszín borzalmas. Sötétbarnán jobb lenne.
2021. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
David Bowie-nak fantasztikus stílusai, korszakai voltak, teljesen érthető ha ő valakinek stílusikon :D
2021. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Háááát, ha nem vagy még 20 éves akkor belefér. De 20 éves kor felett, ez már inkább gáz.
2021. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem önmagad alakítod ki hanem felfeszed a stílust akkor az már nem a tiéd, az csak egy jelmez lesz.

Márcsak azért sem tartom jonotletnek mert mi an ha elsőre tetszik, de kényelmetlen lesz ez a haj vagy a ruha? Ha mondjuk van rajtad felesleg megint rosszul fog rajtad állni (abból indulok ki hogy jól akarsz kinézni) Esetleg kombinálhatnád ezt a stílust valamivel ami a tiéd, amit eddig is szerettél.

Amúgy nem tudom hogy hol éltek de én sokat utazok és az ilyen embert szerintem a legtöbb helyen megnézik (nem úgy mint a tetoválás ami minden második emberen van ezért nem tűnik fel). Ami még nem is baj, de munkahelyen ezt a mélyen kivágott felsőt nem hiszem hogy díjaznák a munkáltatók. Ha pl emberekkel dolgozol akkor a munkáltató megmondhatja hogy mit ne hordj munka közben. Szabadidődben nyilván nem szólhat bele. De állásinterjúra ne ilyenbe menj.

Lányok terén szerintem megint hátrány, mert több lány van aki nem szereti a extrém nőies férfiakat mint aki szereti, így lecsökkent drasztikusan a lehetőséged e téren.

2021. szept. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!