Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normálisnak tekinthető hogy...

Normálisnak tekinthető hogy 40 éves koromra megutáltam sok ismerősömet, például volt barátok, főnök, ex stb..? 40/F

Figyelt kérdés

Nagyon bizalmatlan lettem az emberekkel, idegeneknek általában nem is köszönök. Nemrég egy fiatal férfi lett rosszul az utcán előttem haladva, voltak akik odaszaladtak segíteni, de engem az sem érdekelt,egyszerűen csak tovább haladtam, vagyis már az sem nagyon érdekel hogy ki születik és ki hal meg. Teljesen közömbös volt számomra. Szüleim nem élnek, testvéreim sincsenek. Együttérzést és sajnálatot is csak ritkán érzek. Magyarul igazi bunkó lettem.

Gondolom a hozzám hasonlókat nevezik pszichopatának.

Barát meglopott, ex megcsalt, főnök átvert és még sorolhatnám...Vagyis nagyon hosszú út vezetett eddig és sok tényező játszott közre.

Régebben adakozni is szoktam, de mára az is teljesen hidegen hagy.



#Őnzőség, bunkóság, csalódás, közömbös, utálat, #Rossz tulajdonság, harag, gyűlölet, érdeklődés hiánya
2021. aug. 3. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem, ezt kiégettnek nevezik.

A pszichopata nem ez.


Menj pszichológushoz.

2021. aug. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak ki vagy égve nagyon. Pedig az is segítene sokat, ha csak egyetlen embert találnál, akivel jól kijönnétek. Kicsit másképp látnád a világot. Nekem pl csak 4 ember számít az életemben, a többiek nem érdekelnek, mrt rohadtul felszínesek az emberi kapcsolatok, sok ember pedig irígy és rosszindulatú. Ebből a 4 emberből egyik a nagyanyám, aki majdnem 90 éves és sok a gond vele, a másik az anyám, aki lebénult és ápolnom kell amíg él, a 3. apám, aki segít sok mindenben, de sajnos sokszor oltári hülyeségeket csinál és sokat idegeskedek miatta. És a legfontosabb jelenleg a párom, akire mindig számíthatok. Pár év múlva lassan nekem se lesznek már szüleim, így marad a férjem és ennyi. Viszont így, hogy ő van nekem, nem érzem hiányát más embereknek. Neked is kéne találnod valakit.
2021. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Pacsi, igazad van, jól látod. Én is talán kiégtem.
2021. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1# Pszichológus biztosan segít rajtam. Esetleg egy pap aki megmutatja a helyes utat ami Istenhez vezet. Vagy lehet hogy egy zsúfolt börtöncella sorstársakkal. Pfff

2# Nekem is van egy szűk köröm, főleg kollégáim akikkel jól kijövök és két szomszéd is, velük majdnem napi szinten beszélek. Amúgy igazad van,amikor párommal éltem együtt sokkal jobb volt minden.

2021. aug. 5. 11:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, keress valakit akivel elütheted az időt.
2021. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!