Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szktatok másokat bántani a...

Szktatok másokat bántani a mássága miatt vagy mert nem szimpatikus?

Figyelt kérdés
Rengeteg ember van akit bántanak, olyan emberek akik nincsenek tisztában saját magukkal, illetve nincsenek megelégedve magukkal. Ezáltal más embereken úgymond vetítik ezt ki. És el sem tudják képzelni hogy, az az ember akit bántanak az min megy keresztül (sajnos én is tapasztaltam) .MERT A SZAVAKNAK IGEN IS SÚLYA VAN! Ezek a szavak, bántások mind tönkre tehetik egy ember életét, legrosszabb esetben öngyilkossághoz is vezethetnek.Megkérek most mindenkit hogy LÉGYSZÍVES ne legyetek rosszindulatúk és ne bántsatok másokat és ha ismertek olyan embereket akiket bántanak kérlek segítsetek rajtuk. Talán megmentetek egy emberi életet.
2021. aug. 5. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Én nem bántok senkit. Itt élem ki a fusztációmat
2021. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem.

Bár ha tesz azért, hogy lelkileg eltiporjam, én leszek az első, aki megteszi. Ha valaki nem szimpatikus, legyen ez bármi miatt, akkor szimplán nem veszem figyelembe. Nem állok le vele beszélgetni, nem keresem a társaságát. De ha idegesít, zaklat, követ az utcán (volt rá példa...), akkor hajlamos vagyok gonosz lenni az illetővel.

2021. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem fogom csupán azért bántani más ember,mert éppen nekem nem szimpatikus,vagy csak más.


De ha tényleg gyökér,akkor viszont kiosztom.

2021. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Elsősorban olyanokra gondoltam akiket oktalanul pl a külseje miatt bántanak.
2021. aug. 5. 20:44
 5/17 anonim ***** válasza:
Hátha akkor megszépül?
2021. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
Az iskola egy kegyetlen hely.
2021. aug. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az mán az
2021. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Engem is ért már számtalan „kritika”. Volt amelyik kevésbé, volt amelyik jobban viselt meg, de az ilyenekre nem lehet azt mondani, hogy egyáltalán nem zaklat fel.

Rettenetes, hogy mennyire könyörtelenek tudnak lenni az emberek (mind a fiatalok, mind az idősebbek).

Nem akarom részletezni, de amúgy is volt elég bajom, nem hiányzott a sok kiokítás, szidalmazás. Voltam az öngyilkosság peremén és éveken át bántam, hogy akkor végül nem volt erőm megtenni. Azóta javult a helyzet, talán már nem érzem negatívnak az életet (inkább olyan semleges), de a problémák java még előttem áll.

Meleg vagyok, rengeteg családi problémával, érzelmi evőként el vagyok hízva és eléggé utálom magam.

Nem egyszerű úgy végighallgatni azokat a szörnyűségeket, amiket mások mondanak, hogy közben saját magam is ezeket hajtogatom magam ellen. Senki sem tudja rólam a „másságom”, de nem ritka az, hogy a baráti köröm, a családom szidja a melegeket. Borzasztó érzés hallani, ahogy azt mondják, hogy bárcsak megdöglenék, majd ezekre válaszolni úgy, hogy egy percig se sejtessem azt, hogy ez rámillik.

Amúgy is fogalmam sincs, hogy mi lesz a jövőmmel. Sötét űr az egész. Ha elköltözöm külföldre, akkor alig látom majd a családom, nem tudok rajtuk segíteni (holott rászorulnának). Ha maradok sosem lehet majd férjem, sem gyerekem, örökké el fognak ítélni és szidni fognak az utcán. Lehet azt mondani, hogy ez túlzás, de egy csöppet sem az. Ismerek egy-két meleget a faluban, nem akarok úgy járni, mint ők. Boldog akarok lenni, szabad és gondtalan. Mit tehetnék? Egyszerre nem lehetek két helyen. Meg amúgy is, ha ki is megyek, akkor sincs garancia arra, hogy megtalálom a boldogságot, de legalább kapok rá esélyt. Azt érzem, hogy egy olyan döntés elé állítanak, amin nincs jó választás, de mégis csak én leszek az, akit a negatívumok miatt szidni fognak.

2021. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem, én is különc vagyok. Általánosban és középiskolában végig zaklattak. Egyetemen és munkahelyen teljesen más volt szerencsére...

Kiszúrom amúgy a hasonlóakat és barátkozok velük.

2021. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem. Ők szoktak bántani engem, mert normális vagyok.
2021. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!