Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok selejt?

Miért vagyok selejt?

Figyelt kérdés
Életem röviden. Nincs életcélom, mióta kiderült, hogy nem lehet gyerekem. Kiskorom óta erre készültem. Beteg vagyok. 1 évig zokogtam minden este a fürdőben. Nem értette a párom mi bajom. Egyszerűen senki. Mikor valaki gyereket akar, és kiderül, hogy nem lehet. De körülötte mindenki terhes. Úgy érzem, hogy így nincs értelme az életemnek. Tulajdonképpen az a funkcióm nem működik, ami az élet celja. Mivel teljesen megkeseredtem szereztem magamnak egy nős, gyerekes szeretőt. Mivel... Tudom, hogy soha a budos életben nem lehet családom. Egy rossz ember vagyok, utalok mindent, úgy érzem ebből nincs kiút... Megis mi éltetne? Korombeliek mind a családjukkal terveznek, vannak.. Egyszerűen siralmas ez az egész.
2021. aug. 12. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Ki mondja?
2021. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Örökbe is fogadhatsz egy gyereket. Tudom, évekig is eltarthat, de addig nézd a jobbik oldalát: míg másoknak gyökeresen felfordul az életük, éjjelente alig alszanak, mert mindig felébrednek a gyereksírásra, stb., addig te élvezheted a viszonylagosan független életet, kevesebb kötöttséggel, mint ha anya lennél.
2021. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
De van kiút. Hagyd ott a szeretőt, keress magad mellé párt, és fogadj örökbe egy kicsit.
2021. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
És miért muszáj a gyerekvállalásnak lennie az ember életcéljának? Nagyon rosszul gondolod, hogy ez az "élet célja". Aki meg azért nem vállal, mert nem akar, annak sincs feltétlen szomorú élete, sőt. Az örökbefogadásról mit gondolsz?
2021. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
És az örökbefogadás, béranya keresés eszedbe sem jutott, csak a nős, gyerekes szerető?
2021. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy selejt lennél. Attól, hogy nem eshetsz teherbe még lehetsz anyuka. Két választásod van: siránkozhatsz, hogy neked ez jutott, vagy kihozhatod belőle a legtöbbet, amit lehet.
2021. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell minden áron gyereket szülni. Vannak más dolgok is az életben, nem akkora tragédia ez.
2021. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert megkeseredtél miért kell félrekúrni? Saját magadnak okozni még a bűntudatot, és más embereket is bántani magad körül, meg a szart kavarni. Dolgozd fel, de egy élethelyzet miatt ne legyél patkány, mert magad alatt vágod a fát. Ezért vagy selejt. Szerezz magadnak egy életcélt, keress egy pszichológust, gyereket örökbe fogadni is lehet, vagy más úton. Ez nem ok arra, hogy éretlenül viselkedj, ez a te felelősséged.
2021. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy béranyát
2021. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen úton módon nem lehet gyermeked? Mesterséges megtermékenyítéssel sem? A családos szerető, pláne úgy hogy még nős, egyáltalán nem jó ötlet.
2021. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!