Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/Nők összejönnétek egy...

Lányok/Nők összejönnétek egy olyan pasival aki sikkasztás miatt ült pár évet ?

Figyelt kérdés
Huszonéves.

2021. aug. 14. 10:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én arra gondolnék, hogy sumákolós fajta, azt meg én nem bírom, semmilyen szinten.
2021. aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem, ellentétes az én értékrendemmel. Plusz priuszos múlttal hol fog tisztességes, jól fizető munkát találni?
2021. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A válaszom a legtöbb dologra attól függ.

De nemhiszem, hogy azért sikkasztottal mert éhezett a családod vagy nagybeteg embert kellett eltartanod szóval, nem.

2021. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2#-es

Vállalkozása van.

2021. aug. 14. 10:39
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Valószínűleg nem.

A körülményektől is függ, kíváncsi lennék miért tette, hogy jutott el odáig, illetve ha nagyon egy hullámhosszon vagyunk és teljesen passzolnak a dolgok, akkor nem biztos hogy azért nem adok neki esélyt, mert hibázott egy nagyot a múltban. Arra is kíváncsi lennék hogy megbánta, vagy csak azt bánja hogy elkapták.

Szóval ez soktényezős, nem tudok rá kategorikusan nemet mondani, de valószínűleg nem jönnék össze ilyen emberrel. Nekem ez elég meredek.

2021. aug. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Attól függ, mennyi van meg a léből.
2021. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Esélytelen lenne.
2021. aug. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha nem mondaná el, és csak azt látnátok amit megteremtett vele, akkor is így gondolnátok ?
2021. aug. 14. 11:17
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#8

Már eleve az taszító, hogy azt hinné, a pénzére megyek, így valószínűleg így se lenne semmi a dologból. Ha mégis összejönnék, idővel úgyis kiderülne, akkor pedig szakítanék.

2021. aug. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Akkor főleg. Ha valaki jómódú, de nem csinál belőle titkot hogy miből (ahogy én sem csinálok titkot abból hogy minek köszönhetően élek jó körülmények között) az tiszta sor. Elmondja hogy mivel foglalkozik, nem ködösít, így el tudom dönteni hogy amit látok, az összhangban van-e azzal amit mond. De ha elkezd sunyizni, meg azt mondja hogy ezt is-azt is csinál, akkor megszólal a fejemben a vészharang. Sem sunyi, ügyeskedő, sem hazug pasira nincs szükségem.
2021. aug. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!