Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az, hogy valaki extrovertált...

Az, hogy valaki extrovertált vagy introvertált az mikor, hány éves kor körül, mitől alakul ki? Meg lehet változtatni? Introvertáltból meg tudsz változni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Igen tudatmódosítókkal megváltoztatható, de ezt hosszútávon nem ajánlom mert egyszer tükörbe nézel és azt se fogod tudni ki áll ott.
2021. aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Édesanyám szerint óvodában az extrovertált definíciója voltam, én voltam a középpont folyton. Általános iskolában nem igazán találtam a hangot senkivel, nagyon egyedül éreztem magamat. Sok idő után sikerült egy baráti kört kiépítenem, de másokhoz nem igazán szóltam. Aztán felsőtagozat vége felé megint inkább mindenki felé nyitó voltam, mindenkivel jól kijöttem. Középiskolás vagyok, itt megint azt érzem mint az alsótagozatban. Nem nagyon van senkivel közös témám, az elején próbálkoztam, de feladtam.


Szerintem ez az embert ért hatásokon múlik. Ha sok olyan tapasztalatod van hogy beszélsz valakivel és az első perctől élvezet vele beszélgetni, összebarátkoztok, akkor egyre inkább extrovertáltabb leszel. Ha mikor elkezdesz beszélni valakivel és mindig kialakul egy kínos csend, vagy nem tudtok miről beszélni, neadjisten bántanak, akkor introvertált. Szerintem könnyen változhat.

2021. aug. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Mikor jönnek a boomerek akik nem értenek semmit ezekhez és hisztiznek arról hogy mindenki más és nem létezik extro meg intro?
2021. aug. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%

Ezek a dolgok nem léteznek. Nincs olyan, hogy extrovertált és nincs olyan, hogy intorveltált. Nincs depresszió, pánikbetegség sem, ez csak a gyógyszeripar találta ki. Az élet hullámokban zajlik és a szomorúság, kétségek,félelmek is az élet természetes része, a gyász, veszteség... ezeket meg kell élni és nem gyógyszerekkel kezelni.


Az intorveltált ember és extrovertált ember nem létezik; ezek csak tanult viselkedések, amint bármikor változtathatsz, ha elfogadod mások kritikus véleményét.


Dr. Dömötör Ödön

Kvantumimmunógus

2021. aug. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van igazság abban amit 4# írt. Én régen nagyon zárkózott voltam, aztán folyamatosan egyre nyitottabb, az utóbbi időben megint vissza vettem. Igazából a két véglet között félúton megrekedtem. Szóval nincs igazából életkorhoz kötve, inkább élet helyzetekhez.
2021. aug. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!