Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melegeknek, leszbikuksoknak...

Melegeknek, leszbikuksoknak mik a külső jellemzőik?

Figyelt kérdés
Pár ismimmel szeretnénk beazonosítani őket, de kevés olyat találtunk eddig, ami kizáró bizonyító tényező lehet. Hajszínek pl. már megvannak, mert kifejezetten van pl. biszex hajszín, na ebből több ilyet szeretnénk.

2021. aug. 17. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Neked milyen színű a hajad? Csak mert pár ismimmel próbáljuk összeszedni, mik az ostoba f.szok ismertetojegyei. Köszi előre is! :)
2021. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Le leszek pontozva, mert az alap válasz az lenne, hogy: nincsenek egyértelmű külső jelek amiből meg lehet állapítani valaki nemi identitását és minden ilyen találgatás csak általánosítás. Viszont.


Tényleg vannak olyan ruhák/hajviseletek vagy inkább nevezzük stílusnak őket amiknek a viselői nagyobb számban biszexek/melegek. Persze tudom, hogy nagyon sok biszexről és melegről senki se mondaná meg, hogy az (köztük rólam se, mert tök átlagosan öltözködök), de vannak kivételek.


Amíg emberekkel dolgoztam addig mindig láttam egy fiatal lányt aki tipikus animés cuccokba volt felöltözve és színes, rövid haja volt. Az egész lányról sütött, hogy tuti biszex vagy pánszex és mikor pride hónap volt akkor tényleg szivárványos maszkban jött be hozzánk szóval nagy az esélye, hogy ő pl biszex volt.

2021. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyetek már ennyire kretének... Engem is full biszexnek meg lezbinek néznek az ilyen idióták csak azért, mert úgy nézek ki, ahogy magamnak tetszek.


Max onnan tudod, hogy valaki nem hetero, hogy ha szembeni próbálsz vele, rád mosolyog. Ha nem, még mindig lehet, hogy nem tetszel neki, de ez az egyetlen módja, hogy kiderítsd, valaki, akivel nem beszéltél, vonzódik-e a te nemedhez is vagy sem.

2021. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én ismerőseimben akik azok semmi közös nincs, pláne ilyen, hogy hajszín. Most persze vannak szélsőséges esetek, tehát ha valaki talpig szivárványban van, és egy vele azonos neművel egymás szájában vannak akkor sanszos, hogy az.

Ez olyan mint mikor anno a kopasz, kicsit jobban megtermett embereket le skinhead-nácizták, közben lehet, hogy csak nem akart macifület mert kopaszodott...

2021. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
A szivárványos dolgokról meg annyit, hogy én is hordtam őket pride hónapban, mert sok nem hetero ismerősöm van, aki miatt számomra fontos ez az egész és a pride lehet, hogy eredetileg a szexuális beállítottságról és identitásról szólt, de ma már inkább a szeretetről és önmagad felvállalásáról szól (amiben meg én is érintett vagyok más téma kapcsán)
2021. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egyértelmű külső jele. Vannak akiken látszik mert pl. szándékosan úgy öltözik, de ismerek olyat akiről senki nem mondja meg, hogy meleg.
2021. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Biszex hajszín!


De ostobák vagytok!

2021. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%
Azt a nem hittem hogy van még hova süllyedni ,de tévedtem. Kérdező te egy butus kisgyerel vagy.
2021. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincsenek ilyen kimondott külső jellemzők. Az úgymond "fiúsabb" öltözködési jegyeket képviselő lányok közül tény, hogy sokról kiderült már, hogy leszbikus, de ez sem 100%. Nálunk például volt egy fiús lány az osztályban, neki lett talán először pasija, aki ma már a férje. Valamint vannak lipstick leszbikusok is, akik kimondottan femininek, "csajosak".


Az animés, weeb stílusnak szerintem nincs köze a szexualitáshoz, inkább érdeklődési körhöz, amit sokszor túltolnak. Pl. csak az anime a téma, élőszereplős sorozatot már nem is hajlandó nézni, hentais cuccokban megy az utcára, stb.

2021. aug. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Informatikai cégnél dolgozom, az egyik kolléganőm leszbikus. Tény, hogy kicsit fiúsabban öltözködik, de abszolút nem kirívó, több hasonlóan öltözködő informatikus hölgy dolgozik nálunk, és többnek ismerem a férjét is. Nem hinném, hogy vannak ilyen ismertető jegyek, amiket keresel. Legfeljebb sztereotípiák, ami csak az esetek egy részében igaz.
2021. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!