Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogos volt ez a biztonsági őrtől?

Jogos volt ez a biztonsági őrtől?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeség és nem kéne vele foglalkoznom de azért leírom, mert így mégis kiadom magamból. Szóval ma plázában voltam a barátnőmmel és a nap vége fele már mikor egy drogériában voltunk, kezdtem rosszul lenni mivel elég sokat járkáltunk meg álltunk amit nem igen bírok. Elkezdtem kicsit szédülni és már káprázott minden de időben kapcsoltam, barátnőm is mondta hogy menjek ki kicsit és üljek valahova. Nos mivel az egész plázában sehol nem láttam padot amúgy óriási pláza.., a boltbal szemben volt egy fal, ott volt még valaki, oda mentem mivel ott lehet neki támaszkodni és az is segít kicsit, majd oda leguggoltam még csak nem is ültem. Kezdemben volt szatyor meg a mobilom is így nem néztem ki ígénytelenül sőt látszott is hogy vásároltam. Jött egy biztonsági őr és kérte álljak fel, szó szerint így majd mondta hogy ha leszeretne ülni a kajás részlegnél van pad ami hát jó messze volt onnan én meg nem akartam bajt felálltam de már jobb lett. Épp hogy csak pár percet guggoltam. Nem értettem miért baj az ha leguggoltam kicsit, néhányan néztek persze mikor elmentek mellettem de muszáj volt kicsit "leülnöm". Szerintetek mi rossz volt ezen, hogy pár percre szuszantottam egy plázába? Tényleg csak pár perc volt..már nem akartam neki mondtani hogy szédülök és kicsit hagyjon de kicsit zokon vettem, persze lehet ez ott szabály hogy nem lehet ülni a padlón mikor konkrétan guggoltam..Barátnőm is kérdezte, hogy megijedtél tőle? Hát kicsit igen mivel úgy oda jött hozzám...Sajnos nehezen felejtek és ilyesmi bennem marad úgy, hogy jobban figyelek ezekre mint egy boltban megvádoltak, hogy loptam mikor nem és olyan megalázó helyzetben voltam, de ez még a a legkisebb gond. Sima farmer, meg egy szép pólóban voltam szóval nem voltam valami csöves kinézet :D...bocs ha hosszú lett, de máshogy nem tudtam rövidebbre..Fura eset az biztos.22L vagyok ha ez számít valamit. Légyszi nem kérek rosszindulatú válaszokat, ez az eset elég volt mára inkább mit gondoltok erről, veletek is volt hasonló?

2021. aug. 19. 22:49
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Úú bocsánat, eléggé egybe sikerült a szöveg, de hátha tűrhető.:/
2021. aug. 19. 22:50
 2/33 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg látta,hogy ülőhelyre lenne szükséged,ezért kedvességből szólt,hogy hol tudsz leülni.
2021. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
2.Na látod, ez eszembe se jutott. Mindent máris negatívan veszek talán azért mert megijedtem kicsit. Pedig lehet hogy jót akart. :/ Lehet kicsit elsápadtam és azt látta akkor.
2021. aug. 19. 23:01
 4/33 anonim ***** válasza:
60%
A biztonsági őrök ki vannak képezve, hogyan viselkedjenek. De sokan közülük élvezik a "hatalmukat" és visszaélnek vele. Bunkók.
2021. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

4.Hát lehet túlreagálom, de tényleg fura biztonsági őr volt.

Nem mondanám őt bunkónak mert utána nem is akadékoskodott simán elment.

Amikor szólt hogy "álljon fel" a hangneme eléggé parancsoló volt szóval ezért is ijedtem meg picit, de nem tudom igazán hogy most tényleg látta rajtam, hogy kéne egy ülőhely (pár percre) vagy csak nem tetszett neki, hogy ott loptam az időt :D. Kicsit megérintett de most hogy a másik oldalról nézem, kicsit jobb azért. Bocs ha ilyenből kérdést csináltam de fura volt.

2021. aug. 19. 23:07
 6/33 anonim ***** válasza:
76%

Mindig is utáltam a túlbuzgó biztonsági őröket. Bár nem mindegyikük ilyen. Nem kell velük foglalkozni. Olyanok mint a pincsikutyák, gyűszűnyi aggyal. Egész nap unatkoznak, és ha van valami érdekesebb dolog, akkor "akcióba lépnek". Hősünknek sikerült megakadályoznia, hogy ott teljesen leülj a padlóra. Ezért még lehet hogy elő is léptetik😁

De tényleg ne vedd magadra, hogy ilyen senki miatt felhúzd, vagy egy szemernyit is rosszul érezd magad. Lehet, hogy a barátnődnek beszélnie kellett volna a bizt. őrrel. De már lényegtelen, ne rugózz ezen. Velem szerencsére plázában vagy üzletben nem volt semmilyen incidens, kivéve a kórház biztonsági őreivel. Azok aztán még bunkóbb, szedett vedett banda, mint a plázás bizt. őrök.

2021. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

6.Ezen nevettem kicsit :D.

Sajnos ez van velem, ilyen jelentéktelen dolgokon felhúzom magam és sokáig agyalok rajta pedig nem kéne, annyi jó történt velem és ilyenek letörnek. De legalább ez is olyan, hogy figyelek ilyesmikre hogy máskor se történjen cikis ügy. :)

2021. aug. 19. 23:17
 8/33 anonim ***** válasza:
61%
2 Na erre én se gondoltam. Bár a hanghordozásából meg lehet állapítani, hogy bunkóságból, vagy kedvességből mondta, amit mondott. Egyébként a padokat a mi városunk plázájába visszarakták a helyükre. Eddig a kovid miatt tüntették el őket.
2021. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
8.Tényleg és még csodálkoztam miért nincsenek padok de ott lehet még nem ért oda.:D Hát a hanghordozása először parancsos volt de utána azért enyhe így lehet tényleg látta, hogy kellene egy ülőhely nekem, sőt az arcom is kissé fáradt volt még a szédülés is lehet rátett hogy sápadt is lettem bár nem tudom magamtól. Na mindegy, jó így kibeszélni, már jobban is gondolok erre az esetre.:)
2021. aug. 19. 23:24
 10/33 anonim ***** válasza:
75%

Erre akartam kitérni, de már látom hogy a #8-asnak eszébe jutott. A hanglejtés az, ahogyan mondta/kérte, hogy menj a padhoz és ülj le, az sokat elárulna abból, hogy milyen szándékkal szólt hozzád.

Azért nem szokatlan hogy valaki rosszul van, bár akkor ezt megkérdezhette volna akár. "Elnézést, hölgyem, jól van, segíthetek valamiben?" Persze lehet más indíttatásból szólt, talán nem akarta hogy a vásárlókat valamiképp megzavard, a térdeléseddel. Lehet gyanúsan nézel ki mikor rosszul vagy.

2021. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!