Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz a mondás, hogy először...

Igaz a mondás, hogy először önmagunkat kell szeretni, hogy aztán másokat is tudjunk?

Figyelt kérdés
Ti amikor megtaláltátok a párotokat, mennyire voltatok elégedettek saját magatokkal? Van itt olyan, aki önbizalomhiányos volt a külsője miatt, de a párja miatt megszerette önmagát? Csupán érdekelne:)

2021. aug. 20. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Én így voltam vele és nagyon rosszul jártam. Az egész önbizalmam a párom vonzalmán, szeretetén alapult. Gondolom, nem kell elmesélnem, mi történt velem, amikor sok év után elváltunk.
2021. aug. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Ha másoktól várod a megerősítést, önbizalmat se magadnak se a másiknak nem teszel jót
2021. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom:/ Akkor valóban érdemes lenne előbb megszeretni önmagunkat, mielőtt belekezdünk egy párkapcsolatba.
2021. aug. 20. 20:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. aug. 20. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, saját tapasztalat
2021. aug. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor fiatalabb voltam, rettenet sokat hallottam ezt a mondást, de akkor még nem igazán foglalkoztam vele kellően. Igazából így most, a 20-at átlépve, értettem meg igazán ennek a fontosságát, jelentőségét. Szóval saját tapasztalatból szólva: igaz.
2021. aug. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a mondás annyit tesz, hogy ne mástól függjön az önértékelésed, csak nagyon idealizálva van megfogalmazva.
2021. aug. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalataim alapján ez hülyeség. Nagyon nincsen önbizalmam, soha nem is volt, de a páromat attól még szeretem. És az ő/a kapcsolatunk hatására se lett több önbizalmam, szóval nem tőle függ az önértékelésem.
2021. aug. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!