Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok változni?

Miért nem tudok változni?

Figyelt kérdés
Sziasztok 20on éves mozgássérült srác vagyok.. Az életem nagyrészében szenvedtem műtétek stb és ez annyira megbélyegezte a mostani életemet. Ugyan van párom már 4.5 éve de sajnos őt sem tudom eléggé közel engedni magamhoz! Mindig elgondolkodok mostanában mikor egyedül edzek magamban,hogy mégis ez vár rám egész életembe?! Tudom jól nem vagyok tökéletes így magamba fordultam (sose voltam nagy barátkozós fajta) de egyszerűen most kezd el zavarni az a dolog,hogy ennyire nincs egyetlen barátom sem.. Hülyének érzem magamat egyszerűen haladnom kéne az életben ahogy eddig is tettem a kudarcok után de egyszerűen itt megragadtam. Az autók a mindeneim nagyon foglalkoztat az autózás jővője (meg maga a közlekedés illetve az alternatív meghajtások villany,hidrogén). A barátnőm szerint még szükségem van pár évre ahhoz,hogy felfogjam az életem traumáit stb. De ami a legfontosabb,hogy mindig támogat és mutatja azt,hogy mellettem van.Nem tudom hogy ismeritek-e a mielőtt megismertelek című filmet... Hát tegnapelőtt végignéztem és magamra ismertem a végén zokogtam is rajta egy nagyot.. Azota a film óta gondolkodtam el igazán azon,hogy igenis nyitnom kell a vílág felé így bezárkózva nem jó élni mert csak szarul érzem magamat. A legnagyobb gond ami a filmben is.. hogy nagyon mocskosan büszke vagyok ha a belemet húzom akkor sem vagyok hajlandó beismerni még a barátnőmnek mik azok a dolgok amik fájnak vagy fájtak.. Egyszerűen változni szeretnék de nem tudom,hogy kezdjek neki.
2021. aug. 21. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen jellegű a mozgási nehézségekkel küzdesz?
2021. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A megoldás sokkal egyszerűbb, mint gondolnád: nem kell ragaszkodnod az eddigi énképedhez, szokásaidhoz, világlátásodhoz. Azért "nem tudsz" változni, mert minden nap újra- és újraépíted a tegnapi önmagad. Hogy is? A szavaiddal, viselkedéseddel, szokásaiddal stb. Mihelyst erről leszoksz, meglátod, könnyebb lesz.
2021. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!