Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan veletek, hogy egy...

Volt olyan veletek, hogy egy jelentéktelennek hitt emberről hosszú idő után meglepő képességek derültek ki, vagy sokkal érdekesebb oldalait is megláttátok?

Figyelt kérdés
Pl. olyan osztálytárs, aki suliban csak egy unalmas senkinek tűnt, de évekkel érettségi után kiderült róla, hogy tehetséges zenész, vagy mániákus fotós, kutató-matematikus? Vagy olyan kolléga, akivel csak felszínesen beszélgettetek a munkahelyen, és hosszabb idő után jöttetek rá, hogy több figyelmet érdemelt volna, de akkor már máshol dolgozott...

2021. aug. 23. 04:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Mindewn ember kulonleges es tiszteletet erdemelne.Amig ezt nem tanuljatok meg,nem lesz beke a foldon.
2021. aug. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1: Ez nagy igazság, de most kimondottan olyan esetekre vagyok kíváncsi, amikor pozitív meglepetést okozott valakinek az alaposabb megismerése. Azért te is érzed, hogy van, aki sok év után is nagyjából olyan, mint amilyennek először látszott. Ennek az ellenkezőkére keresek valós példákat.
2021. aug. 23. 05:42
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Értem.Hat én ilyet nem ismerek.

En pont ellenkezoleg vagyok.Gyerekkoromban megvedtem a kisebbeket a nagyoktol.Neki mentem egy nálam sokkal idősebb gyereknek aki egy idős beteg bácsit szidott es lökdösött.Szepen rajzoltam.Most meg nem merek az utcára menni felnőttként,és mindentől rettegek.Rajzolni se rajzoltam mar vagy 15 éve :(

2021. aug. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

És te tudod, miért történt ez veled? Valójában én is elég sok téren visszaestem, önbizalomban, önértékelésben, szociális igényekben.


Nem gondoltál rá, hogy meg kéne találni a régi önmagadat? Mondjuk megint nekiállni rajzolni, emberek közé menni és úgy általában élni. Azt mondják, evéstől jön meg az étvágy.

2021. aug. 23. 06:03
 5/12 anonim ***** válasza:

ma 06:03 Hat ez valami baromi erős depresszió,amit tuti az váltott ki,hogy sok embertől megkaptam,hogy szar ember vagyok.A külsőmre tett megjegyzések.Például testvéremtől!

Ennek ellenére van munkám,de nagyon megvisel.hogy be kell járni.Ahogy haza erek be a házba,és alig jövök ki.

2021. aug. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azt mondják, (nem csak mondják, tapasztalatból tudom), hogy a sport, mozgás, a természetes környezetben való létezés sokat tud dobni az ember hangulatán. Elég, ha átlendül egy kritikus ponton, valami kis siker éri, pl. hogy fejlődik a fizikai ereje, onnantól már könnyebb folytatni. Én eleinte olyan nyeszlett voltam, hogy kb. úgy néztem ki, mint egy etióp éhező. Egy kört se tudtam lefutni az iskolaudvaron, mert szúrni kezdett az oldalam. Aztán elkezdtem biciklivel járni suliba, és elég sokat tekertem, ettől megerősödött a lábam, és az egyik leggyorsabb lettem a Cooper futásban az osztlályban. Később, érettségi után egy haverom unszolására elkezdtünk konditerembe járni, eleinte ciki volt, mert az üres súlyzórudat is alig bírtam el, de rájöttem, hogy senkit nem érdekel, milyen béna vagyok, és jártam rendszeresen. Egy év alatt már látványosan megizmosodtam, és elég sok nő vigyorogva bámult az utcán, buszon, szóval megjött az önbizalmam, és ez más téren is javított a helyzetemen. Bátrabban ismerkedtem, kevesebben szóltak be az utcán, sőt, egy idő után egyáltalán nem próbáltak kötekedni, és a munkehelyeimen is bátrabban kiálltam az igazamért.


De ha az ember bármiben sikert ér el, legyen az művészet, tanulás, társas kapcsolatok, az már lökést adhat a folytatáshoz.

2021. aug. 23. 06:39
 7/12 anonim ***** válasza:
ma 06:39 Köszönöm! azt hiszem most motiváltál valamire.Ideje lenn kibújni a házból!!
2021. aug. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Munkatársam ilyrn: full alternatív, de nagyon jó gyakorlatias gondolkodása van.
2021. aug. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

“csak egy unalmas senkinek tűnt”


Unalmas SENKI? Atyaég…


Aki így megnyilvánul bármelyik embertársa iránt az megérdemli az összes szart, amit kap az élettől!

2021. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na, látom, egy szavamba sikerült beleakadni. Senki alatt azt értem, akit észre sem vesz az ember, csak elvan a háttérben, jelentéktelenül, nincs vele kapcsolat, nincs semmi olyan benne, amiért beszélni akarnál vele.
2021. aug. 23. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!