Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember azt mondja lehetnék...

Sok ember azt mondja lehetnék kedvesebb de ha velem senki sem az akkor én miért legyek kedves?

Figyelt kérdés
2021. aug. 23. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Aki veled nem kedves, azzal te se legyél az. Ennyi.
2021. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Velem senki sem az így én sem senkivel

Mégis emberek azt mondják hogy kedvesnek kéne lennem

Nekem mindenki csak hazudik és azthiszik elhiszem kedvesek akarnak lenni

2021. aug. 23. 22:50
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Talán úgy gondolják a többiek, hogy mivel senkivel sem vagy kedves, veled is fölösleges kedvesnek lenni. A neked mindenki csak hazudik részhez: Nem vagy te "kicsit" paranoiás?
2021. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Legyél kedves vagy játszd meg, hidd el, sokkal jobban érvényesülsz az életben.
2021. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem kedvesek Veled, akkor is kedvesnek kell lenned!!
2021. aug. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem hazudnak.
2021. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig kedves vagyok mindenkivel. Igyekszem. Elfogadtam, hogy nem mindenki viszonozza ezt. Volt, hogy én is elagyaltam azon, mi volna, ha én is vissza bunkóskodnék, mikor nagyon megbántottak... de lemondtam erről. Miért? Mert nem akarok olyan lenni mint ők. Nem akarok másnak olyan fájdalmat okozni, amit én éltem át. Az szeretnék lenni, akinél megnyugodhatsz. Akinél nem aggódsz, hogy elég jó vagy-e.


Tehát a válaszom a kérdésedre: Azért legyél kedves, hogy a világ sötétségében legalább legyen egy olyan világos kis pontocsa, ami másnak reményt adhat! :)

2021. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt miért nem akarsz változtatni? Akarsz ezen változtatni vagy csak a csűrhét akarod követni: Légy különb a csűrhénél.
2021. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha a ez az alapmodorod, csoda hogy csak nem kedvesek veled, és nem ruháznak meg. Szociális készség zéró, komoly hátrány ennyire selejtesnek lenni.
2021. aug. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előbb magadban keresd a hibát, azt ajánlom. Velem pl sokan kedvesek, pedig ugyanazon a bolygón élünk, tehát ennek valami oka kell, hogy legyen.
2021. aug. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!