Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha esetleg választhatnál hogy...

Ha esetleg választhatnál hogy következő életedben miként szüless újjá mit választanál? Lennél újra ember vagy egy másik faj képviselőjeként látnád meg szívesen a napvilágot?

Figyelt kérdés

2021. aug. 24. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
nem lennék ember az biztos. valahol a kanadai erdőkbe lennék medve. szeretem a természetet, ott pedig nagyon szép helyek vannak. medvének meg nincs természetes ellensége szóval az életemet se kéne féltenem. eléldegélnék stressz mentesen mindenféle felelősség és probléma nélkül.
2021. aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Macska lennék a saját családomnál.
2021. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1


Én lehet hogy krododil vagy aligátor lennék mivel ezeknek sincs természetes ellensége és ráadásul egész nap pancsolhatnék. Egész nyugis élet lehet az övék..

2021. aug. 24. 10:09
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én vmilyen madár lennék pl. sas
2021. aug. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék ember. Oroszlán szívesen lennék. A nőstény oroszlánok menők. 😎
2021. aug. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is valamilyen ragadozó madár lennék.
2021. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Delfin lennék szívesen
2021. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyébként én lennék újra ember, ha tudnám, hogy emlékezni fogok erre az életemre. Mert akkor gyűjtenék egy csomó megfigyelést, tapasztalatot és tudnám, hogy második körben hogy csináljam jobban.

De ha ilyen opció nincs, hogy emlékszem a mostani életemre, akkor vagy óriás teknős lennék az óceánban, vagy valami dagadt házimacska, esetleg galamb, hogy le tudjam tojni az embereket.

2021. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha választhatnék gazdát, akkor kutya vagy macska lennék szívesen.

Ha nem, akkor valami fejlett önvédelmi tulajdonsággal rendelkező növényevő (sün, tatu, ilyesmi). Ne kelljen se ragadozni, se félni másoktól. :)

2021. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
madár
2021. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!