Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz arról akinek...

Mit gondolsz arról akinek szakálla van? Rosszallóan nézel rá?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, 1 éve hordom, sajnos a többség negatívan áll hozzá, öregít, nem tudtok már mit kezdeni magatokkal, lettél volna sorkatona akkor nem lennél ilyen. Mindenbe belekötnek az emberek megfigyeltem, a hosszúságába, miért olyan a bajusz, terrorista fejed van, erőszakosnak nézel ki meg ilyen őrültségek.
2021. aug. 24. 23:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem nezek ra rosszallóan, leszarom. Ilyesmivel hogy ki hogy hordja a haját, hogy öltözködik stb ne foglalkozzon mar egy idegen. Majd a viselkedése miatt fogom utalni vagy a szeretni, nem azert mert van szakálla. Nem tudom, miert lett divat belepofazni ilyen szinten a masik életébe.
2021. aug. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Katona Dius ***** válasza:
100%

Férjemnek van szakálla (33éves) és ezerszer megkértem, nehogy levágja.

Elég golyó feje van, és a szakáll sokkal jobban áll neki, mint ha enélkül lenne.

2021. aug. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mindaddig nincs bajom vele ameg nem kell látnom ahogy eszik és a morzsak belehullanak a szakallba.
2021. aug. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mindig is furcsálltam a szakállas asszonyokat.
2021. aug. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én növesztettem jó hosszúra, de aztán lenyestem az egészet, mert divat lett, és már tényleg minden 2. krapek ilyen "újonc-hobó" kinézetű. Ja, meg a túrós tészta meg a pörkölt is sok bosszúságot okozott, mikor ki kellett belőle vakarni.
2021. aug. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem nézek rá rosszallóan, az ő döntése.
2021. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Attól függ. Van akinek jól áll, és van akinek nem.
2021. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!