Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy fogadjam el, hogy mindenk...

Hogy fogadjam el, hogy mindenkit le kell néznem?

Figyelt kérdés

Becsapós a cím, igazából arról lenne szó, hogy fizikálisan kell lenéznem mindenkit, mert 208cm vagyok :( Mindig rosszul érzem magam, ha valakivel elkezdek beszélgetni, ismerkedni, hogy neki muszáj felnéznie rám, mintha felsőbbrendű lennék vagy nem tudom. Szóval lehet elsőre hülyén hangzik, de nekem ez tényleg nagy problémát okoz a társasági életben.

18F



2021. aug. 25. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Örülj H ekkora vagy, nem huznek veled újat :D
2021. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
*ujjat -.- xd
2021. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez pont hogy önbizalmat kéne adjon lásd: a lányok szeretik a magas fiúkat és a fiúk meg nem szeretnek náluk magasabb fiúkkal újjat húzni. Persze ezzel nem azt mondom hogy legyél egy bunkó szoknyapecér hanem azt hogy használd ki ezt az adottságot.
2021. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Kicsit állj messzebb beszélgetésnél, hogy ne kelljen annyira fel nézni rád.
2021. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Csak azert tudom elkepzelni, amit irsz, mert atlagos nokent volt egy kb 140 centis kolleganom, akivel nagyon furcsa, kenyelmetlen volt beszelni. Mivel felnott ember, nem akartam lehajolni, mint egy kisgyerekhez, o meg nem igazan nezett felfele, talan dacbol.

Amugy van egy ket meter folotti ismerosunk, pont holland, de nala az van, hogy a csaladja is baromi magas.

Hmm... Szerintem az emberek jopofanak tartjak ezt a magassagot, es keszek felfele nezni.

2021. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Nyugi, ez egy jó tulajdonság: hasznosíts sportban. Ne legyél emiatt bizonytalan magadban, jó dolog ez, add önmagadat.
2021. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
160cm magas vagyok, a párom 210. Imádom a magasságát, mert így igazi férfi. Szerintem sexy.
2021. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát köszi a tippeket, akkor valahogy csak elleszek.
2021. aug. 25. 20:41
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Járj esetleg hobbiból kosarazni, röpizni, ott sok magas ember van. Mondjuk te esélyes, hogy köztük is a legmagasabb leszel, de azért más, ha 190 centis pasik vesznek körül, mintha átlagos 170-180 cm-esek.

Egyébként meg ezen ne feszülj ennyire, soha senki kisebb embertől nem hallottam és extra alacsony nőként engem sem zavart, hogy fel kell néznem (mellesleg nem is folyamatosan, elvégre azonos magasságú emberek sem végig farkasszemet nézve beszélgetnek). Ez csak egy fizikai adottság, amiről nem tehet senki, semmi több.

2021. aug. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Nekem csak akkor visszatetsző egy magas ember, ha görbén tartja magát, ha érződik a bizonytalansága. Nehogy már másoknak kelljen győzködniük az értékeiről!

Igenis húzd ki magad! A magabiztosság vonzó, a "fülem-farkam behúzom, mert hú de gáz vagyok" - attitűd pedig taszító.

2021. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!