Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy fogadjam el, hogy mindenk...

Hogy fogadjam el, hogy mindenkit le kell néznem?

Figyelt kérdés

Becsapós a cím, igazából arról lenne szó, hogy fizikálisan kell lenéznem mindenkit, mert 208cm vagyok :( Mindig rosszul érzem magam, ha valakivel elkezdek beszélgetni, ismerkedni, hogy neki muszáj felnéznie rám, mintha felsőbbrendű lennék vagy nem tudom. Szóval lehet elsőre hülyén hangzik, de nekem ez tényleg nagy problémát okoz a társasági életben.

18F



2021. aug. 25. 12:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Beszélned kéne egy plasztikai sebésszel, hátha kitudnának szedni innen-onnan 20-30 centit. Mert egyébbként tök fölösleges ilyen magasnak lenni.
2021. aug. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát figyelj,ha a magasság érdem,olyan dolog amiért megharcolt valaki akkor nekem 2 anyám van.

Nem kell úgy felfogni,hogy te nagyobb vagy vagy értékesebb.


Hála az égnek hogy van ilyen is.

A legtöbb flexelni kezd a magasságával,és nagyarcú.

Lehet,hogy van kedvem de nincs elég hosszú kezem,hogy kiüssem a fejét az ilyennek a két füle közül.

De hogy két lábát kirúgom egy lábbal,az tuti. Könnyen dönthetők.

Kedvem lenne hozzá,őszintén nem sajnálnám az ilyet.

2021. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!