Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek toleránsabb?

Hogy legyek toleránsabb?

Figyelt kérdés
Olyan sok ember ellenszenves nekem, mit csináljak, hogy ez az érzés megszűnjön?

2021. aug. 29. 20:34
 1/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
68%
Ismerkedj minél több emberrel, minél több sztereotípiával, és meg fogod látni, mindenki csak ember, és a sztereotípia, vagy az ellenszenved tárgya mögött lehet más is lakozik, és meglátod a jót így másokban. Illetve, jó az ön-ismeret is, mert biztos is benned van kapásból 10 dolog, amit egy random ember utálhat.
2021. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Olyan sok ember ellenszenves nekem":

Mielőtt cselekszel, ilyeneken gondolkodsz, vizsgáld meg, hogy ez valós-e, vagy csak a saját elképzelésed.

2021. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Lehet az is higy alapból neked van bajod, valami miatt stresszelsz ezért ilyenkor mindegy ki kerül az utadba, mindenkiben látsz valami hibát.
2021. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem megy máról holnapra az biztos. Hogy lesz-e türelmed változni- mert ez a kulcs- azt nem tudom, de hogy az alapja az ismerkedés, a tapasztalás, az biztos. Hány éves vagy, hogy ennyire gyanakvó és keserű ember lettél? Persze utóbbiban nem vagyok biztos, de hogy gyanakvó és talán még zárkózott típus, az szinte biztos.
2021. aug. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#1, #4 Megpróbálom az ismerkedést.

#1 bőven tudok mondani, nem csak 10et. Kezdetnek például ez, amiről a kérdés szól.

#2 nyílván a saját elképzelésem, de ettől az érzés még nem változik.

#3 lehet, majd odafigyelek rá.

#4 18 vagyok.

2021. aug. 30. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!