Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az emberek...

Miért ilyenek az emberek egymással ?

Figyelt kérdés
Nagyon idegen nekem ez az emberi viselkedés ami ebben az országban folyik. Mindenki ott vágja át a másikat ahol csak tudja. Meg az a gusztustalan magatartás amit megengednek maguknak. Folyton szidják a másikat, kibeszélik egymást. Ha nekem szar akkor a másiknak is legyen az, számomra ez rendkívül taszító viselkedés. Hol van az emberekből a normális viselkedésre való igény ? Vagy csak ebben az országban ilyen a helyzet ?

2021. aug. 31. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

A magyarnak magyar a farkasa.

Na meg az utóbbi évek politikai és közéleti állapota mély nyomot hagyott az emberekben.

Most már mindenki helyi Mészáros Lőrinc akar lenni, s minél gyorsabban meggazdagodni és eltaposni a másikat. Azt látják, hogy a politikusok ilyenek, szóval ők is így akarnak viselkedni.


Na meg a legtöbb embertől sosem állt messze a pletykázás, kibeszélés.

2021. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Pontozzatok le, nem érdekel!!


Ezért vagyok embergyűlölő. A romákat ki nem állhatom.

Tegnap olvastam egy csoportban, hogy 6-8 hetes kutyát dobalnak kaviccsal cigány gyerekek. Ép csontja nem maradt. Meg azt is, hogy egy Malit megkínoztak. Fölvâgták a hasát, tappancsai szénné égve, véres mindenhol. Megtalálták szerencsére a "gazdát".

Miért nem vezetnek már be egy állatvédő törvényt?? Az ilyet olyan szívesen fejbe lőném. Vagy megtenni vele ugyanazt amit a kutyájával tett.

És még sorolhatnám.

Nyugodtan pontozzatok le. De ez van. Ez az igazság!

2021. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Nekem jó tapasztalataim vannak az emberekkel. Neked rosszak. Mi köztünk a különbség, Kérdező?
2021. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom a kettes miért volt lepontozva, állatkínzókat én is simán máglyára vetném, hagy égjen.


Sok embert az idegenek nem érdekelnek, nem hatja meg ha random emberek halnak meg.


Ez a nekem rossz neki is legyen, sok oka lehet. Igazságtalannak érzi, szerinte így-úgy de ja, a lényeg az lenne hogy ő maga magasabbra törjön.


EQ-t is hanyagolják, nincs vele foglalkozva, pedig kulcsfontosságú lenne.

2021. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Senior Séf ***** válasza:
13%

"Az ilyet olyan szívesen fejbe lőném."

Megnézném én azt a fejbe lövést. Tudod, más ám a fotelből esküdözni, mint odaállni a pisztollyal és meghúzni a ravaszt. Elég nagyfokúú kegyetlenség szükséges hozzá, amekkora talán

2021. aug. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
65%
-amekkora talán a a fejbe lövendő állatkínzókba se szorult.
2021. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%

Annak örülök, hogy itt a GYK.-n egyre több ember foglakozik ezzel a témával, tehát egy rossz, de érezhetően "elfogadott" dolgot feszegetünk.

Mi lenne a megoldás? Talán a másik nézetének az elfogadása, a konszenzus.

2021. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%

#5. Miért? Az talán nem nagyfokú kegyetlenség, hogy egy kutyát(többet is) halálra kínozni?

Csak visszakapná azt amit tett. Idióta...

2021. szept. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!