Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki nagyon, de...

Van itt olyan, aki nagyon, de nagyon lusta és utál dolgozni ? Akit bármilyen fizikai tevékenység borzalmasan elfáraszt ?

Figyelt kérdés
2021. aug. 31. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Hát én mondjuk ilyen vagyok, de azért ez így durva megfogalmazás.

Az élet rövid, és én nem azért jöttem világra, hogy minden nap 8 órákat dolgozzak azért, hogy ne haljak éhen.

Éppen ezért dolgoztam 2 évet és befektettem. Sajnos még kell legalább 1-2 évet dolgoznom, hogy befusson a vállalkozás, de utána élhetek úgy ahogy alapból kéne egy embernek. Nyugodtan.

2021. aug. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Lusta nem vagyok, de teljes mértékben ki van zárva, hogy fizikai munkát végezzek. Edzeni eljárok, de a szabadban nem bírok lenni napközben, fényérzékeny vagyok, mindentől tiszta kiütés leszek, csomó allergiám van és meghalnék, ha csak egy építkezésen kellene dolgoznom. Ez van, majd megcsinálják a szívósabbak nekem.
2021. aug. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Expasim ilyen. Amikor csak teheti, fekszik. Esetleg nézi a tévét, de abba is belealszik, úgyhogy tökmindegy.
2021. szept. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a takarítás ilyen. Akármilyen nehéz anyagi helyzetben vagyok, ahhoz mindig ragaszkodom, hogy legyen takarítónőm, mert én nem vagyok hajlandó csinálni.
2021. szept. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3-as. A lustaság miatt lett vége ?
2021. szept. 1. 00:21
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Jelen
2021. szept. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

Nekem vannak ilyen periódusaim. Hiper-produktív évek, és lusta évek váltják egymást. Covid előtt nagyon pörögtem, ázsiában laktam, hetente utaztam valahova, konferenciákon szónokoltam, szerveztem az embereket új projektekre, mindent is csináltam. Most pedig már fáj ha egy órát dolgoznom kell minden nap, szerencsére olyan jól megy a szekér a korábbi lendület miatt, hogy igy is kiszedem a havi fél millát. Ja, lehetne másfél, ha pörögnék, de inkább lustálkodok. :D

Fizikai melót úgy 10 éve utálok csinálni.


32F

2021. szept. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Én ilyen vagyok, de nem csak a fizikai munkával van bajom. Minden féle munkát utálok csinálni :D Szinte mindent. A fizikai tevékenység nem fáraszt ki. Fitt vagyok, rendszeresen sportolok. Csak rühellem a melót.


De mivel valamiből élnem kell, ezért dolgozom. S ha már bejárok a munkahelyre (szóval úgyis ott vagyok), hát dolgozom rendesen. Kellemetlenebb kudarcot vallani, mint dolgozni.

2021. szept. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Én is ezt tapasztalom, de mióta beleléptem a 4-ik x-be. Komolyan! Remek fizikai kondícióm volt, de jó pár hónapja, mentálisan már előre leszív, ha fizikai melót kellene végeznem. Vidéki fickó vagyok, így a téli tüzelő megteremtése szezonális feladat, de már a puszta gondolattól hogy rakódnom kell, vagy fát darabolni elfáradok, és ez nem vicc.

Szerintem ez olyan szintűvé nőtte ki magát, hogy a legutóbbi faszedéskor, már rendesen szédültem és a kevés mozgás is lefárasztott. De persze lehet az életvitelem az oka. Kevés alvás, a sport abbahagyása, és ilyenek.

Talán előbb-utóbb változtatok.

2021. szept. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a szellemi munkával vagyok így.

Bármit, csak gondolkodni ne kelljen, se ne tőlem várják a megoldást...

2021. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!