Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van úgy, hogy hiányozna...

Más is van úgy, hogy hiányoznak a gyerekkorából dolgok, de nagyon? Példáúl plküssök, amikkel alhat, vagy pl hogy felvegyen egy olyan pólót amin rajtavan a kedvenc meséje, vagy vegyen egy pokémonos pénztárcát? 28F

Figyelt kérdés
nekem ezek nagyon hiányoznak. És ha monbdjuk elmegyek egy boltban egy olyan dolog elött, mondjuk egy plüssállat amit úgy hazavinnák tök szar érzés, hogy nem tehetem. Vagy nem alhatok pokémon Go-s ágynemüben ilyesmi.... tudom ultra gázan hangzik, de mit lehet tenni ezek ellen? Ellehet nyomni? Nem akarok debil infantilis lenni!
2021. szept. 1. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem alhatsz olyan ágyneműben? Én Harry Potteres takarót és plüsst vettem múltkor a pepcoban. És star wars babákkal és hasonlókkal van kipakolva a ház mert a férjemmel szeretjük. És akkor mi van? Ha nekünk így jó és ez tetszik?

2 gyerekünk van, de attól még meg veszem ami nekem tetszik.

2021. szept. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
100%
Én szarok rá, ha cicás pizsamát akarok akkor olyat veszek, ha meg barbis ágyneműt akarnék akkor meg olyat vennék. Plüsseim is vannak, egy kivételével felnőttként kaptam mind. Pont felnőttként vehetünk meg magunknak olyan cuccokat, amit akarunk mert nem korlátoznak a szülők. Jóhogynemmár nem vehetnék fel egy pokémonos pólót ha ahhoz lenne kedvem. Mégis ki tiltja hogy megvegyem és hordjam?
2021. szept. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyszarvús matricákat gyűjtöm,és rendszeresen csinálok a takarókból bunker, mint régen. Igen, hiányzik a gyerekkor, hogy vettük a tekercses rágót és az egészet a szánk a tömtük, meg hogy mindig lehettem sáros, mint egy malac. Ebbe szerencsém van, találtam 2 éve ilyen munkát, hogy onnét tisztán nem jössz haza, és igen, vállalom az infantilis oldalam, felszabadító, hogy a többi 30-as azt sem tudja, hogy modoroskodjon, míg én simán megállok a játszótéren, és hintázok egy jót. Ez az igazi szabadság, nem törődni azzal, ki mit gondol és mond.
2021. szept. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg sem próbálom elnyomni. Sok ruhám van a gyerekosztályról, szeretem a cuki, mintás zoknikat és a pólókat vicces szövegekkel. Elalvásnál a páromat együtt ölelgetem a squishy sárkánybabámmal és együtt szoktunk rajzfilmet nézni néha. Kindertojást is veszek magamnak a mai napig, de sajnos akkor neki is kell. Az irodai asztalom tele van gyerekes tollakkal, rózsaszín vagy mintás postitekkel. Egy időben színesre festettem a hajam, hogy jobban hasonlítsak a kedvenc karakteremre. :DDD

Nem szeretem én sem azt, mikor valaki túl komolyan veszi magát és a komolyság látszatát akarja fenntartani. Vagyis, tegye nyugodtan, de az a baj, hogy az ilyen emberek lenézik a magamfajtákat. Sok embernek óvatos, kifinomult a humora, én meg a legnagyobb baromságokon röhögök a legjobban. Mások szép, minimalista prezentációkat használtak a diplomavédésükre, én meg saját magam által digitálisan rajzolt ábrákkal meg témába illő illusztrációkkal (kis figurákkal) csesztem tele a diasorom. Sosem felejtem el, mikor azt mantrázták egyetemista korom kezdetén, hogy ha nem vagyok elég felnőttes, sosem lesz komoly munkám, sosem fogok jól keresni. Ahhoz képest az egyik legjobban menő iparágban dolgozom és úgy érzem, elégedettek velem. És méltósággal tűrik a szóvicceimet is.

2021. szept. 2. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
100%

4. "Kindertojást is veszek magamnak a mai napig, de sajnos akkor neki is kell."


Ugyanez nálunk is xDDD

2021. szept. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden eredeti megvan otven evesen is, de ha kedvem tamadna ujhoz, akkor is vennek. Mashol ebben semmi extrem nincs, magyar szokas mindent megszolni es ettol felni. Nekem nyuszifules pluss pizsamam is van, es felnott noknek keszult, tehat van ra igeny.
2021. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne vehetnél plüssöket, vagy járhatnál mesehősös pólókban?

Én már közelítem a negyvenet, de simán felveszek animés felsőket, Initial D-s a telefontokom, a Hello Kitty matricát se szégyellem az autón, már csak egy [Eurobeat intensifies] kéne mellé. :) A gyerekemmel együtt nézem a meséket, és ha megtetszik egy plüss, simán megveszem magamnak. Persze, akkor a gyerek is akar olyat, szóval lehet rögtön duplán venni. A hajam is extrém színű, most a frizurám is tisztára animés. Mégis komolyan vesznek az emberek, sosem volt még gondom ilyen téren. Ja, és még a gyerek előtt, a húszas éveim közepén/végén simán eljártam animeconra, cosplayeltem a kedvenc karaktereimet. És olyan társasággal mentem, amiben 18-35 közöttiek voltunk vegyesen. Szóval nem értem miért problémázol a témán. :D

2021. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én plüssel alszok, mert nem tudom mivel lefoglalni a karom az ágyban, jól esik szorongatni. 25/N
2021. nov. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már 40 vagyok és még mindig nagyon szeretek mintás pólókat viselni. Van Tapsi Hapsis pl. Az üres pólókat nem szeretem. Van egy 10 évvel fiatalabb kolléganőm, aki imádja Snoopy-t. Olyan pizsamája is van. Úgyhogy ezzel nincs semmi baj :) :)

Azt tartom igazán GÁZNAK, hogy sem a melltartókon, sem a bugyikon nincsenek rajzfigurák. A férfi alsógatyákon viszont vannak. Ez igazságtalanság :(

2021. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!